Siedlce: samochód wypadł z drogi. Strażacy wyciągali poszkodowanego z auta

Samochód marki Seat Ibiza wypadł z jezdni i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Kiedy służby dotarły na miejsce, poszkodowany kierowca wciąż znajdował się w pojeździe. Do zdarzenia doszło dzisiaj około 6:10 w miejscowości Siedlce (gmina Korzenna). Przez jakiś czas ruch na drodze był całkowicie zablokowany.

– Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe, wyciągnięciu osoby poszkodowanej, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz kierowaniu ruchem – relacjonują strażacy z OSP Mogilno.

Gdy na miejsce dotarła karetka pogotowia ratunkowego, jej załoga przejęła opiekę nad poszkodowanym. Został on przewieziony do szpitala.

Jak informuje dyżurny PSP w Nowym Sączu, pojazdem podróżował sam kierujący.

W działaniach, które trwały około pół godziny, uczestniczyły dwa strażackie zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, druhowie z OSP Mogilno i OSP Siedlce. Policjanci pracowali na miejscu nad ustaleniem okoliczności zdarzenia.

Przypomnijmy, że dziś rano doszło także do śmiertelnego potrącenia pieszego w Nowym Sączu. Więcej informacji TUTAJ.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.