Siedem bramek padło w czwartym sparingu Sandecji [ZDJĘCIA]

W ramach obozu przygotowawczego w Sanoku, „Biało-Czarni” przeszli kolejny test, sprawdzający ich formę piłkarską. Tym razem przeciwnikiem w czwartym sparingu okazała się Resovia Rzeszów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4 dla rywala. Bramki dla Sandecji strzelili Łukasz Zjawiński i Svetoslav Dikov.

Wynik spotkania dla Resovii, otworzył w 11 minucie spotkania Sebastian Strózik. Wykorzystując grę ofensywną na połowie Sandecji, drużyna z Rzeszowa zdobyła przez kolejne pięć minut jeszcze dwie bramki, podwyższając stan spotkania na 3:0. Autorem obydwu goli został Rafał Mikulec. Pierwszego strzelił po szybkiej kontrze, wykorzystując sytuację sam na sam. Drugą swoją bramkę zanotował, wykończywszy dobrą akcję swojego zespołu i pokonując znów Pietrzkiewicza.

Sandecja odpowiedziała w 26 minucie. Zamieszanie pod bramką Pindrocha, skutecznie wykorzystał Łukasz Zjawiński. Sześć minut później, po płaskim dograniu Chmiela, gola pewnie strzelił Dikov. Ostatnią bramkę w pierwszej części meczu zdobyła jednak Resovia. Rzut karny trafnie wykonał Bartłomiej Wasiluk.

W drugiej odsłonie spotkania zobaczyliśmy jeszcze jedno trafienie dla Sandecji. W 81 minucie swoją drugą bramkę w meczu, tym razem z jedenastu metrów zanotował nowy nabytek „Biało-Czarnych”, 20-letni Zjawiński.

Przypomnijmy, iż to nie pierwsze spotkanie obydwu drużyn w ostatnim czasie. W poprzednim roku, kwietniowy mecz zakończył się remisem 1:1, natomiast w październiku Sandecja wygrała z Resovią na wyjeździe 0:1.

Obóz przygotowawczy „Sączersów” w Sanoku potrwa do 12 lutego. W ostatnim dniu pobytu na Podkarpaciu drużyna Dariusza Dudki zmierzy się ze Stalą Rzeszów, z którą regularnie spotykała się na sparingach w poprzednich latach. 5 lutego 2021 r., Sandecja wygrała 2:1.

Szczegółową relację ze spotkania możesz przeczytać TUTAJ.

Czytaj również: Znamy nazwisko trenera mentalnego Sandecji