Siatkarski mecz gwiazd i bułgarski kanał

Poproszono mnie o napisanie swojego dziennikarskiego wspomnienia do jubileuszowego wydania DTS. Nie było się co długo zastanawiać. Te najpiękniejsze wspomnienia, zachowane do dziś w pamięci, wiążą się nieodwracalnie z Nowym Sączem.

wsb3

Prawie 13 lat (sic!) pracy. Tworzenie od pierwszego numeru „Gazety Nowosądeckiej” dodatku do „Gazety Krakowskiej”. Organizowanie chyba największego plebiscytu sportowego w Polsce na ponad tysiąc osób, z rekordem bliskim 1700 zaproszonych osób. Do tego organizowanie wielu meczów pokazowych, sparingowych i towarzyskich. Mecz Gwiazd Plus Ligi Kobiet. Mecz najlepszych zawodniczek polskiej żeńskiej siatkówki wybranych w głosowaniu przez internautów. W historii Ligi Siatkówki Kobiet odbyły się tylko dwa mecze gwiazd w sezonach 2008/2009 i 2009/2010. Ten pierwszy miałem przyjemność organizować dla Polskiego Związku Piłki Siatkowej (...)

To tylko fragment tekstu. Całość przeczytasz w spejcalnym wydaniu "Dobrego Tygodnika Sądeckiego" - pobierz bezpłatnie już teraz:

FORDELEKT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.