Sandecja zaprezentowana i gotowa do boju!

We wtorkowy wieczór w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu odbyła się prezentacja drużyny Sandecji Nowy Sącz przed początkiem wiosennych zmagań w Lotto Ekstraklasie.

Imprezę prowadzili Anna Filipowicz, rzecznik prasowa sądeckiego klubu oraz Paweł Tatarczuch. Zainteresowanie wydarzeniem było bardzo duże. W galerii pojawiło się wielu kibiców „biało-czarnych”, nie zabrakło rozdawania cennych autografów i pozowania do pamiątkowych zdjęć.

– Jest super! Za chwilę start ekstraklasy a teraz jest okazja do takiego zbudowania napięcia i atmosfery przed walką w elicie – uśmiechał się Bartek Niemiec, wieloletni fan nowosądeckiego beniaminka uczestniczący w prezentacji.

Kibicom zaprezentowali się nowy szkoleniowiec zespołu Kazimierz Moskal oraz nowi zawodnicy: Słowak Jakub Grić, Rumun Alexandru Benga i Jakub Bartosz.

O odpowiednią oprawę zadbała grupa taneczna CheerNS. Był hymn nowosądeckiego klubu pt. „Biało-czarne Serce” wykonany przez duet Matys SLK i Buki. Ponadto zaprezentowano najważniejsze momenty dla Sandecji w minionym roku 2017.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Jarosław Para/Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.