Sandecja zagra z Pogonią. Zobacz kto musi pauzować [raport kartkowy]

Na oficjalnej stronie klubu z Kilińskiego pojawił się komunikat dotyczący piłkarzy, którzy nie zagrają w najbliższym meczu lub są zagrożeni pauzą zza kartki.

Renault2

- Do tej pory zawodnicy naszego zespołu obejrzeli łącznie 81 żółtych kartek i 5 czerwonych. Najwięcej razy w notesie arbitrów "lądował" Plamen Krachunov (11 „żółtek” i 1 „czerwień"). W ostatnim meczu przeciwko Arce Gdynia sędzia, Jarosław Przybył z Kluczborka, czterokrotnie ukarał naszych zawodników żółtą kartką – brzmi komunikat na Sandecja.pl.

Jak wynika z wyliczeń w sobotnim meczu z Pogonią Szczecin w szeregach sądeczan nie będą mogli zagrać kapitan Dawid Szufryn oraz Alexandru Benga.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

- po czwartym napomnieniu - 1 mecz, po ósmym napomnieniu - 1 mecz, po dwunastym napomnieniu - 2 mecze, przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) - 2 mecze.

Zagrożeni pauzą: Bartłomiej Kasprzak, Wojciech Trochim (3 kartki), Michal Piter-Bučko (7 kartek), Plamen Krachunov (11 kartek) - Cornel Râpă (7 kartek), Hubert Matynia, Dariusz Formella (3 kartki).

Zawieszeni: Dawid Szufryn, Alexandru Benga (po 4 kartki) - Tomasz Hołota (4 kartki).

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.