Sandecja zagra z Pogonią. Zobacz kto musi pauzować [raport kartkowy]

Na oficjalnej stronie klubu z Kilińskiego pojawił się komunikat dotyczący piłkarzy, którzy nie zagrają w najbliższym meczu lub są zagrożeni pauzą zza kartki.

wsb3

Do tej pory zawodnicy naszego zespołu obejrzeli łącznie 81 żółtych kartek i 5 czerwonych. Najwięcej razy w notesie arbitrów „lądował” Plamen Krachunov (11 „żółtek” i 1 „czerwień”). W ostatnim meczu przeciwko Arce Gdynia sędzia, Jarosław Przybył z Kluczborka, czterokrotnie ukarał naszych zawodników żółtą kartką – brzmi komunikat na Sandecja.pl.

Jak wynika z wyliczeń w sobotnim meczu z Pogonią Szczecin w szeregach sądeczan nie będą mogli zagrać kapitan Dawid Szufryn oraz Alexandru Benga.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz, po ósmym napomnieniu – 1 mecz, po dwunastym napomnieniu – 2 mecze, przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze.

Zagrożeni pauzą: Bartłomiej Kasprzak, Wojciech Trochim (3 kartki), Michal Piter-Bučko (7 kartek), Plamen Krachunov (11 kartek) – Cornel Râpă (7 kartek), Hubert Matynia, Dariusz Formella (3 kartki).

Zawieszeni: Dawid Szufryn, Alexandru Benga (po 4 kartki) – Tomasz Hołota (4 kartki).

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

JULAPO
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]