Sandecja zagra z Górnikiem bez dwóch piłkarzy

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz dziś o godz. 15.30 w ramach 29. kolejki Lotto Ekstraklasy zagrają w Zabrzu z Górnikiem.

Renault2

Biało-czarni” na Śląsku wystąpią bez dwóch zawodników. Mowa o Macieju Małkowskim, który pauzuje za kartki oraz Michale Piterze-Bućko, wracającym do zdrowia po kontuzji.

W kadrze zespołu z miasta nad Dunajcem znajdzie się za to nowy nabytek sądeczan środkowy pomocnik Damir Sovsić. 28-letni Chorwat, który kilka dni temu podpisał z Sandecją umowę do końca sezonu może być ważną częścią zespołu beniaminka. Wszelkie formalności związane z jego grą w Polsce zostały załatwione.

W linii defensywy powinien się już pojawić kapitan zespołu Dawid Szufryn. „Ciufa” nabawił się wstrząsu mózgu w potyczce z Cracovią, ale z jego zdrowiem już wszystko w porządku.

W bramce Sandecji kibice zobaczą Michała Gliwę. 29-letni podstawowy golkiper zespołu Moskala nie grał w poprzednim meczu z Cracovią (1:2), gdy zastąpił go Dawid Pietrzkiewicz. Czy Gliwie i kolegom uda się zdobyć ligowe punkty po raz pierwszy od dwóch kolejek?

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.