Sandecja zagra z Cracovią. Autobus za 10 zł do Mielca!

Od wtorku 8 maja trwa sprzedaż biletów na mecz przedostatniej kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Cracovią.

Renault2

Tym razem sądeczanie jako gospodarz zagrają na stadionie MOSiR w Mielcu. To z uwagi na fakt, że obiekt w Niecieczy będzie w tym samym czasie areną zmagań Bruk-Betu Termalicy Nieciecza z Arką Gdynia.

Bilety w promocyjnej cenie

- Specjalnie z okazji "Meczu Przyjaźni" przygotowaliśmy promocyjną cenę wejściówek. Wszystkie bilety będą kosztować jedynie 20 złotych (bilety VIP w cenie 100 zł)! Wejściówki można nabywać jedynie w sekretariacie klubu przy ul. Kilińskiego 47 (od 8:30 - 16:00, do piątku), oraz na stadionie w Mielcu przy ul. Solskiego 1 (od 13:00 do 17:00, do piątku; w dniu meczu od 9:00). Wyjątkiem w obowiązującej promocji są dzieci do lat 7 i do lat 14; dla nich obowiązuje normalna stawka, czyli bilety "zerowe" oraz za 1 zł. Natomiast osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami wejdą na mecz za darmo (należy wcześniej odebrać bilet "zerowy"); dla nich przygotowany jest sektor K – informuje oficjalna strona internetowa klubu z Kilińskiego.

Autobus za „dychę”

- Jednocześnie informujemy, że na ten mecz istnieje możliwość wykupienia miejsca w autokarze do Mielca. Cena za przejazd w obie strony wynosi 10 zł. Chęć przejazdu należy zgłosić w momencie zakupu wejściówek. Ilość miejsc ograniczona! - brzmi dalsza część komunikatu.

Wyjazd odbędzie się w sobotę ze stadionowego parkingu.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.