Sandecja w nowym sezonie wraca do Nowego Sącza!

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz spadają do pierwszej ligi, ale już wiadomo, że w przyszłym sezonie mają rozgrywać swoje mecze u siebie! Kibice „biało-czarnych” wreszcie zapomną więc o dalekich eskapadach do Niecieczy czy Mielca.

WSB2020

Taką informację podaje biuro prasowe klubu z Kilińskiego. Poniżej jego treść:

Meczów w Nice 1 Lidze nie będziemy rozgrywać w Niecieczy. Będziemy grać na stadionie w Nowym Sączu. Wiemy co musimy zrobić, aby otrzymać licencję i poczynimy wszelkie starania, by wszystko na czas wykonać”.

Oczywiście, że wymogi względem Lotto Ekstraklasy, a Nice 1 Ligi są inne. Mimo spadku mamy zapewnienie ze strony władz miasta, że nowoczesny stadion spełniający wymagania nie tylko polskie, ale i europejskie powstanie w naszym mieście”.

Może się też zdarzyć tak, że MOSiR odpowiedzialny za obiekt przy Kilińskiego nie zdąży z remontem na końcówkę lipca i start pierwszoligowych zmagań. W takim wypadku możliwe, że klub dogada się z PZPN odnośnie możliwości rozegrania kilku kolejek w roli gości.

Tajemnicą poliszynela pozostaje fakt jak będzie wyglądała budowa nowego obiektu? Czy będzie on powstawał etapami, zaś piłkarze normalnie będą rozgrywać swoje mecze przy Kilińskiego podczas gdy ekipy budowlane będą pracować na trybunach? Takie rozwiązanie częściowo wprowadzono choćby na stadionach Wisły Kraków, Legii Warszawa czy Lecha Poznań. 

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

PUMA

5 comments

 1. true 14 maja, 2018 at 17:30 Odpowiedz

  Panie Redaktorze, proszę nie używać sformułowań, których Pan nie rozumie.
  Proszę najpierw sprawdzić co oznacza “tajemnica poliszynela” i ewentualnie dopiero wtedy używać tych słów.

 2. Max 14 maja, 2018 at 18:30 Odpowiedz

  Szkoda gadac…. Dalej ta bajka z budowa stadionu… Gratuluje odpowiedzialnym za to przetsiewziecie ze zrobili z nas posmiewisko na cala Polske…

 3. keisyr 14 maja, 2018 at 19:31 Odpowiedz

  Panowie Nowak, Gwiżdż ,Haslik itp. zostana po wyborach odsunięci od stanowisk, zostana im wreczone łopaty w ręce i bedą zasuwać na budowie stadionu Sandecji !!! Bedą odpracowywać przejedzone pieniądze otrzymane miedzy innymi z Ekstraklasy S.A. za które swietnie się bawili (etaty, premie, wynajem stadionu w Niecieczy) !!!

 4. Adam 15 maja, 2018 at 13:10 Odpowiedz

  Rozumiem, że za krzesełka które trzeba będzie zainstalować na stadionie, aby dostać licencję, płaci Nowak z własnej kieszeni. Wiele razy mówił w wywiadach, że publiczną złotówkę przed wydaniem należy oglądać z każdej strony. Nie widzę najmniejszego powodu żeby mieszkańcy miasta płacili z własnej kieszeni, czytaj podatków za błędy Nowaka, Gwiżdża, Piecha, Kantora, Aleksandra. Mogą sobie zrobić zrzutkę na krzesełka, nie zbiednieją i tak nie należy im się nawet 10% z tych pensji które pobierają co miesiąc. Na szczęście niedługo wybory, do zobaczenia przy urnach 🙂

 5. Sandecja to my! 25 maja, 2018 at 19:19 Odpowiedz

  Kij im wszystkim w oko tym z ratusza na czele z ryśkiem nowakiem i reszcie tej bandy którzy są zamieszani w budowe nowego stadionu którego nie ma już od ponad roku,a miał powstać w lutym tego roku a nie powstał i pewnie nie powstanie jeszcze przez co najmniej kolejny rok.zamiast tego skompromitowali klub i miasto na całą Polskę !!!

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.