Sandecja w 1/8 Pucharu Polski. Niespodziewana przeprawa przez Wartę. Puchar Polski (fotorelacja)

Sandecja w 1/8 Pucharu Polski. Niespodziewana przeprawa przez Wartę. Puchar Polski (fotorelacja)

Ostatnia drużyna w tabeli I ligi, Sandecja Nowy Sącz pokonała w Pucharze Polski ekstraklasową Wartę Poznań. Spotkanie odbyło się w Niepołomicach. Decydujący gol padł w 90 minucie.

Sandecja objęła prowadzenie w 26 minucie, gdy po dośrodkowaniu Walskiego celną główka z kilku metrów popisał się Wróbel. Warta ruszyła do odrabiania starty i miała kilka groźnych okazji. Osiągniętą przewagę na bramkę zmienili w 8 minucie. Piłkę głową do siatki skierował Grzesik. Warta próbowała w końcówce rozstrzygnąć spotkanie w regulaminowym czasie gry. Jedna tuż przed końcem to Sandecja przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Po podaniu od Topokiewicza celnym strzałem popisał się Kosakiewicz.

 

SANDECJA NOWY SĄCZ – WARTA POZNAŃ 2:1 (1:0)

1:0 Wróbel 26, 1:1 Grzesik 58, 2:1 Kosakiewicz 90.

Sandecja: Putnocky – Kosakiewicz, Boczek, Piter-Bucko, Słaby – Mas (76 Gabrych), Kasprzak (76 Toporkiewicz), Fall, Walski, Sovsic – Wróbel (65 Surzyn).

Warta: Grobelny – Szmyt, Pleśnierowicz (81 Corryn), Kościelny, Ivanov (64 Stavrópoulos), Matuszewski – Maenpaa, Żurawski (42  Grzesik), Kupczak, Destan – Zrelak (64  Miguel Luís).

żółte kartki: Kasprzak, Słaby, Mas – Ivanov, Miguel Luís.

fot. Adrian Maraś

 

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama