Sandecja testuje siedmiu piłkarzy! Jednym z nich Marco Grandinetti

Klub z Kilińskiego szuka wzmocnień. Trzecia siła zaplecza Lotto Ekstraklasy do najzdolniejszych adeptów Akademii Sandecja dokooptowała najlepszych graczy z Małopolski i okolic.

wsb3

Jak informuje Sandecja zajęcia odbywają się dokładnie z taką samą intensywnością i przy tych samych ćwiczeniach, jakie mają na co dzień zawodnicy pierwszej drużyny prowadzonej przez Tomasza Kafarskiego. Dla całej grupy jest to doświadczenie, które może zaprocentować w przyszłości.

Czytaj również: Piłkarze Sandecji spokojnie trenowali, gdy z wizytą pojawił się… prezydent

Zawodnikami sprawdzanymi przez sztab szkoleniowy są: Szymon Dziedzina (środkowy pomocnik, Poprad Rytro), Mateusz Firek (pomocnik, Lubań Maniowy), Marco Grandinetti (napastnik, Węgrzcanka Węgrzce Wielkie), Jakub Kasperczyk (napastnik, Lubań Maniowy), Jakub Kuczera (obrońca, Stadion Śląski Chorzów), Konrad Kuzera (napastnik, ULKS Korzenna) oraz Bartłomiej Trela (napastnik, Krokus Przyszowa).

Ciekawą postacią w tym gronie jest bez wątpienia Grandinetti. Atakujący pochodzi z Calabrii we Włoszech. Ma 23 lata i jest gwiazdą czwartoligowej Węgrzcanki, która plasuje się obecnie na trzecim miejscu w grupie małopolskiej zachodniej. Wcześniej grał m.in. w rodzimym Realu Botro. Jego dziewczyną jest Polka imieniem Daria.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

TEB

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.