Sandecja porozumiała się z PWSZ

W czwartek 9 stycznia doszło do spotkania Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, dr hab. inż. Mariusza Cygnara prof. PWSZ z prezesem Zarządu MKS „Sandecja” S.A. Arturem Kapelką.

Obydwaj panowie podpisali porozumienie na mocy którego dotychczasowa współpraca będzie nadal kontynuowana. Chodzi m.in. o możliwość korzystania przez piłkarzy Sandecji z obiektów PWSZ, ale nie tylko.

TRANSFERY. WOJCIECH TROCHIM ZAGRA W TRZECIEJ LIDZE?

Współpraca z Miejskim Klubem Sportowym „Sandecja” S.A. wspiera proces przygotowania zawodowego studentów PWSZ w Nowym Sączu w zakresie umożliwienia im zdobywania umiejętności praktycznych, poprzez organizację zamkniętych treningów Klubu. Dzięki porozumieniu studenci Instytutu Kultury Fizycznej PWSZ mogą brać czynny udział w treningach, celem realizacji kształcenia na poziomie wyższym w ramach Krajowego Systemu Edukacji, w tym: zapoznania z warsztatem szkoleniowym, sposobem organizacji zajęć, budowania cyklu treningowego, metodyki pracy trenera, sędziego itp” - można przeczytać na łamach strony internetowej tej sądeckiej uczelni.

LEWANDOWSKI TRENEREM. PRZEJĄŁ RYWALA SANDECJI

We wspomnianym spotkaniu wzięli również udział dr Marek Reichel – Prorektor ds. nauki i rozwoju oraz Iwona Kubiak z Działu marketingu i reklamy w Sandecji.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: www.pwsz-ns.edu.pl

MAGIK MAŁA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.