Sandecja najsłabsza w całej Ekstraklasie

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz po rozegraniu dziewiętnastu kolejek w Lotto Ekstraklasie plasują się na trzecim miejscu od końca, ale jest klasyfikacja, w której są niestety najsłabsi.

wsb3

Biało-czarni” w piątek okazali się gorsi od Jagiellonii Białystok przegrywając w Niecieczy 0:1. Dla sądeczan był to kolejny dziesiąty już mecz bez wygranej w lidze. Żeby jednak myśleć o zwycięstwach, trzeba zdobywać bramki. Tych sądeczanie strzelają najmniej w lidze. Szesnaście trafień to rezultat gorszy nawet od czerwonej latarni ligi, czyli Pogoni Szczecin, która zdobyła ich siedemnaście.

Najskuteczniejszym strzelcem zespołu z Kilińskiego jest w tym momencie Bułgar Aleksandyr Kolew, który ma na koncie cztery trafienia.

Przeciwko Jagiellonii mieliśmy rzut karny, ale był źle wykonany. Wydawało się, że po meczu z Legią (2:2) będzie u nas więcej woli walki, determinacji, ale zrobiliśmy za mało ciśnienia pod bramką rywala. Za mało było sytuacji podbramkowych, później wkradły się jeszcze nerwy – ocenił na pomeczowej konferencji prasowej trener Radosław Mroczkowski.

Czy Sandecja jest w stanie pokonać kryzys? Przekonamy się o tym już w najbliższą środę, gdy w Płocku zmierzy się z tamtejszą Wisłą (godz. 20.30).

Fot. Sandecja.pl

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]