Sandecja ma kolejnego bramkarza

Sandecja ma kolejnego bramkarza

Mimo, że sezon Fortuna 1 Ligi rozpoczął się kilka dni temu, ekipa Sandecji Nowy Sącz nie zakończyła sprowadzania nowych zawodników do Klubu. Piłkarski serwis 90minut.pl poinformował rano, że w PZPN zgłoszono do gry doświadczonego bramkarza, Krzysztofa Barana. Wieczorem informację potwierdziły klubowe media.

29-latek z Tomaszowa Mazowieckiego swojego piłkarskiego fachu uczył się w miejscowej Lechii i UKS-ie SMS Łódź. W 2010 roku dołączył do drugoligowej wówczas Chojniczanki Chojnice, gdzie po sezonie zrobił dobre wrażenie na szkoleniowcach klubów z Ekstraklasy. Wyścig po Barana ostatecznie wygrała Jagiellonia Białystok, której barwy reprezentował łącznie 32 razy w ciągu sześciu lat. W międzyczasie reprezentował też barwy Ruchu Radzionków i Podbeskidzia Bielsko-Biała.

W 2016 roku zamienił stolicę Podlasia na Niecieczę. W ekipie Bruk-Bet Termaliki wystąpił jednak zaledwie raz, po czym w poprzednich rozgrywkach dołączył do GKS-u Katowice. W 13-tu meczach dla tegorocznego spadkowicza z Fortuna 1 Ligi 5-krotnie zachował czyste konto. W czerwcu 2019 roku władze GieKSy zdecydowały się pożegnać z Baranem, z czego skorzystała Sandecja, ponieważ przez miesiąc był on wolnym agentem. O miejsce między słupkami będzie walczył z dwoma młodzieżowcami, Danielem Bielicą i Szymonem Tokarzem.

Fot. Jakub Kruczek, MKS Sandecja S.A. (Krzysztof Baran na środku zdjęcia)

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.