Sandecja gotowa do sezonu. W czwartek plakat

Sandecja gotowa do sezonu. W czwartek plakat

Sandecja

Takiej gazety o Sandecji przed nowym sezonem nigdzie indziej nie znajdziecie. Pierwszy mecz już w najbliższą sobotę o godz. 17:30 z Wisłą w Krakowie, a u nas dzisiaj prezentacja całej kadry i sztabu szkoleniowego sądeckiego klubu.

W najbliższy czwartek w najnowszym wydaniu DTS mnóstwo miejsca poświęcimy Sandecji. Będzie to, co kibice lubią najbardziej – rozmowy o piłce nożnej z ich ukochanym klubem w roli głównej. Duża porcja czytania, która powinna zainteresować nie tylko tych, którzy pasjonują się futbolem. W środku gazety m.in. plakat Sandecji przed nowym sezonem. Ten sam, który prezentujemy tutaj. Wiemy jednak, że wiele osób chciałoby go mieć w wersji papierowej. To możliwe już w czwartek wraz z najnowszym wydaniem DTS.

A w sobotę zapianym pasy i startujemy. Będą piłkarskie emocje, czyli to, czego przez ostatnie tygodnie mogło wam brakować najbardziej.

Fot. Adrian Maraś

Dolny rząd (od lewej): Damian Chmiel, Marcin Sapalski (fizjoterapeuta), Paweł Bielak (kitman), Kamil Biel (asystent trenera), Dariusz Dudek (trener), Marcin Malinowski (asystent trenera), Marcin Nawrat (trener przygotowania motorycznego), Artur Sejud (trener bramkarzy), Marcin Janikowski (kierownik), Michał Walski.

Rząd środkowy (od lewej): Damir Šovšić, Ivan Nekić, Michał Surzyn, Igor Maślanka, Krzysztof Toporkiewicz, Patryk Kapica, Mateusz Popiela, Tomasz Nawotka, Kacper Gach, Łukasz Kosakiewicz, Bartłomiej Kasprzak, Giorgi Merebaszvili.

Górny rząd (od lewej): Elhadji Maissa Fall, Piotr Kowalik, Jakub Wróbel, Michal Piter-Bučko, Miłosz Tysiak, Dawid Pietrzkiewicz, Szymon Tokarz, Tomasz Boczek, Kamil Słaby, Dawid Szufryn, Mariusz Gabrych.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.