Sandecja budzi się na wiosnę

Sandecja budzi się na wiosnę

Drużyna Sandecji robi intensywną rozgrzewkę przed rundą wiosenną sezonu piłkarskiego 2016/2017. Najpierw rozgrzewka miała charakter wizerunkowy. Na halę Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz do galerii Trzy Korony zaproszono dziennikarzy i fotoreporterów oraz kibiców

Odbyła się też rozgrzewka duchowa. W kościele na starym cmentarzu przy Alejach Wolności w gronie prezesów, członków zarządu, działaczy, trenerów, zawodników oraz kibiców, kapelan sądeckiego sportu ks. Józef Wojnicki odprawił nabożeństwo.

Jak wygląda kondycja sportowa piłkarzy? Dowiemy się 4 marca. MKS Sandecja Nowy Sącz podejmie na własnym stadionie zespół MKP Pogoń Siedlce. Mecz rozpocznie się o godz. 16.

Plany na nadchodzący sezon to walka o jak najwyższe cele, ale oczywiście boisko zweryfikuje nasze ambicje – mówi  Dawid Ogórek Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji MKS Sandecja. – Jeśli chodzi o zawodników, gra cały zespół. Nie ma co wyróżniać poszczególnych. Wiadomo: posiadamy w swoich szeregach kilku liderów, ale na wynik  pracuje cała drużyna.

A jakie zmiany szykują się w zespole? Nowi zawodnicy to: Kacper Tomasik (wychowanek), Adrian Jurkowski (GKS Katowice),  Mateusz Wdowiak (Cracovia), Tomasz Zając (Korona Kielce) oraz powracający po kontuzji Adrian Basta.

Katarzyna Węgrzyn

Zdjęcia: Joanna Korzeń