Sadzonki buka, brzozy, jawora, lipy, grabu i sosny w Starym Sączu dostaniesz za darmo!

Sadzonki buka, brzozy, jawora, lipy, grabu i sosny w Starym Sączu dostaniesz za darmo!

Będziemy rozdawać sadzonki buka, brzozy, jawora, lipy, grabu i sosny. Ilość drzewek jest oczywiście ograniczona, choć mamy ich całkiem sporo. Można je otrzymać za darmo i zasadzić na swojej działce – kuszą organizatorzy  I Małopolskiego Dnia dla Klimatu, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 kwietnia  godzinach 9.- 13. na Rynku w Starym Sączu.

Drzewka posadzone w ogrodach pozostaną pamiątką dla oczu, ale pozostanie też pamiątka w głowie:
Każdy, kto skorzysta z zaproszenia, będzie miał okazję dowiedzieć się w jaki sposób chronić klimat, dlaczego jest to takie ważne i jaką rolę w działaniach na rzecz klimatu spełniają drzewa – mówi Joanna Jasnos, doradca ds. klimatu i środowiska Powiatu Nowosądeckiego. — Podczas spotkania będziemy także zachęcać do sadzenia drzew wszędzie, gdzie się da. Będzie też okazja dowiedzieć się czegoś więcej o dostępnych dofinansowaniach i o uchwale antysmogowej.
Honorowym patronem wydarzenia jest starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. Odbywa się  ono w ramach projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMALOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” (LIFE-IP-EKOMALOPOLSKA/LIFE 19 /PL/000005) sfinansowanego z programu LIFE Unii Europejskiej oraz NFOŚiGW.

Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.