Sądeczanka Natalia Szczypuła w ćwierćfinale TVoP. Baron: błogosławisz głosem

Pochodząca z Nowego Sącza Natalia Szczypuła zachwyciła jurorów oraz telewidzów programu The Voice of Poland. Utworem Steviego Wondera ,,As” wyśpiewała sobie ćwierćfinał jedenastej edycji muzycznego talent show emitowanego na antenie TVP2. Za tydzień powalczy o półfinał. 

– Ty masz cały czas uśmiech na twarzy, to jest takie piękne. To pasuje do Ciebie i tej piosenki, komplet szczęścia. Głosiwo masz jak dzwon, perfekcyjnie nad nim panujesz – oceniła polska wokalistka i kompozytorka jazzowa Urszula Dudziak.

– Diament – wtórowała jej Edyta Górniak zachwycona wokalem sądeczanki.

Tomson i Baron – trenerzy muzyczni Natalii, podkreślali, iż dziewczyna jest dowodem na to, że w tak młodym wieku można być wspaniałym, dojrzałym i świadomym artystą.

– Stosujesz wszystkie techniki jazzowe, swing wypływa z Ciebie. Stosujesz laid back, czyli śpiewanie do tyłu, bo Ty wiesz, że się zmieścisz z każdą frazą. Czucie tego całym sercem i całą dusza jest możliwe i Ty jesteś doskonałym przykładem tego – dodał Baron.

– Kiedy nie śpiewasz, dajesz radość, kiedy śpiewasz, błogosławisz głosem – podsumował członek zespołu Afromental.

Natalia Szczypuła od dziecka żyje muzyką. Pasją zaraził ją tata – gitarzysta i wokalista.

– Wszystko co mam i gdzie jestem, zawdzięczam mojemu tacie – wyznała sądeczanka w programie.

Wokalistka wychowała się na muzyce gospelowej, ale śpiewa jazz i soul. Jej piosenki są połączeniem tych gatunków. Przepustkę do programu The Voice of Poland wyśpiewała sobie piosenką P!nk „Beautiful Trauma”. Swoim głosem zachwyciła wszystkich jurorów, którzy chcieli, aby dołączyła do ich drużyny. Ostatecznie Natalia Szczypuła wybrała Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Pod ich skrzydłami udało jej się dojść do ćwierćfinału. W najbliższą sobotę powalczy o półfinał.

Jeśli sądeczance uda się wygrać program, otrzyma kontrakt fonograficzny z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” oraz nagrodę pieniężną.

Więcej wokalistce i jej miłości do muzyki przeczytacie w naszej wcześniejszej publikacji —>TUTAJ

Fot. screen z programu TVoP

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.