Sądeczanka Kinga Choma w dziesiątce najpiękniejszych kobiet Polski

Podczas dzisiejszego finału konkursu Miss Polski 2017 w Krynicy- Zdroju, Kinga Choma z Nowego Sącza znalazła się w gronie 10 najpiękniejszych Polek. W zmaganiach o tytuł najpiękniejszej rywalizowały 24 dziewczyny, z różnych zakątków Polski. Kinga wystąpiła z numerem 1.

wsb3

Jej przygoda z konkursami piękności zaczęła się pod koniec maja bieżącego roku, kiedy zdobyła tytuł Miss Ziemi Sądeckiej. Przygotowania do walki o tytuł zbiegły się z maturą dziewczyny, jednak pogodziła te dwa ważne wydarzenia i obecnie studiuje kosmetologię. 19- latka przeszła także bez trudu ćwierćfinał w Łodzi oraz półfinał w Kozienicach.

Jeszcze niedawno w rozmowie dla Dobrego Tygodnika Sądeckiego przyznała, że dba o urodę, ale bez przesady.

– To nie tak, że jem tylko sałatę. Po prostu unikam tłustych rzeczy, fast foodów, alkoholu, używek, papierosów. W kwestii urody jestem samowystarczalna. Manicure i makijaż robię sama. Na co dzień stosuję tylko delikatny makijaż, bo pod mocnym skóra gorzej oddycha. Raz w miesiącu rezerwuję wizytę u fryzjera, żeby odżywić włosy, podciąć końcówki. I właściwie tylko tyle…- mówiła w rozmowie z redaktor Jolantą Bugajską.

Cała rozmowa z Kingą Chomą Tutaj

Dzisiejszą galę finałową poprowadzili: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut- Jeżyna. Na backstage’u dziewczyny wspierała Agnieszka Hyży- Miss Polski, która tytuł zdobyła w 2005 roku, a obecnie jest prezenterką telewizyjną. Towarzyszył jej Jakub Kucner- Mister Polski 2017.

Prezentacje dziewczyn uświetnił występ piosenkarki Katarzyny Moś oraz zespołu Feel. Oprócz gwiazd polskiego show biznesu, na widowni zasiadali m.in Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Leszek Zegzda i burmistrz Krynicy- Zdroju Dariusz Reśko. Nie zabrakło także przyjaciół i rodzin kandydatek.

Dziewczyny zaprezentowały się w bieliźnie, strojach kąpielowych, przepięknych sukniach ślubnych oraz wieczorowych.

Najpiękniejszą Polką 2017 roku została 18-letnia Kamila Świerc z Opolszczyzny.

Fot. arch. Miss Ziemi Sądeckiej/
Joanna Korzeń/ oficjalna strona Miss Polski

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]