Krynica- Zdrój stolicą piękna. Gabriel Correa został najprzystojniejszym mężczyzną świata

Na trzy dni Krynica- Zdrój stała się stolicą piękna. W piątek najpiękniejszą kobietą świata została Koreanka Jenny Kim. Najprzystojniejszy mężczyzna świata 2017 został wybrany wczoraj. Jest nim 28- letni Wenezuelczyk Gabriel Correa. Reprezentant Polski – Jan Dratwicki,  dostał się do pierwszej dziesiątki, jednak nie udało mu się zdobyć tytułu.

Finał konkursu Mister Supernational 2017 roku, poprzedziło zgrupowanie, podczas którego mężczyźni zdobywali dodatkowe punkty, przybliżające ich do tytułu. Oceniany był głównie wygląd, jednak osobowość, charyzma oraz pasje uczestników nie były bez znaczenia.

W tym roku nasz kraj reprezentował 20- letni sportowiec, pochodzący z Łodzi- Jan Dratwicki, któremu nie są obce sztuki walki.

Najprzystojniejsi mężczyźni z różnych zakątków świata prezentowali się w strojach kąpielowych, strażackich, czy też w klasycznej elegancji. Przygotowali także specjalne choreografie.

W jury zasiadła m.in świeżo upieczona Miss Świata- Jenny Kim, Agnieszka Hyży, a także modelka plus size Ewa Zakrzewska i Magdalena Bieńkowska, która dwa lata temu została najpiękniejszą kobietą Polski. Tegoroczne zmagania oceniał również Mister Supranational 2016, pochodzący z Meksyku- Diego Garcy.

Ostatecznie zwyciężył 28- letni Gabriel Correa, pilot i model mieszkający w USA, reprezentujący Wenezuelę. Kolejne miejsce zajął reprezentant Hiszpanii, Brazylii, Słowacji i Meksyku. Polak uplasował się w pierwszej dziesiątce.

Wczorajszą galę uświetniły występy m.in. Haliny Młynkowej, Aleksandry Szmyd czy też Michała Szpaka. Prowadzącymi imprezę była Polska prezenterka telewizyjna Paulina Chylewska oraz Davina Reeves.

 

 

Zdjęcia: Tomek Szczepaniak

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.