Sądeczaninie, odpicuj swoją furę! Kompleksowa obsługa motoryzacyjna w Motogiva

Sądeczaninie, odpicuj swoją furę! Kompleksowa obsługa motoryzacyjna w Motogiva

Kompleksowa obsługa motoryzacyjna w Motogiva

Twoje auto już od dłuższego czasu zawodzi i nie spełnia swoich funkcji – coś się tłucze, coś strzela, coś charczy? A może znudził Ci się jego wygląd i potrzebujesz powiewu świeżości? A może jeszcze inaczej – z Twoim samochodem jest wszystko w porządku, ale trzeba przywrócić mu dawny blask?

Niby nie można mieć wszystkiego, a jednak – jeden, wyspecjalizowany warsztat jest w stanie rozwiązać wszystkie problemy, z jakimi zmaga się Twój samochód.

Kompleksową obsługę motoryzacyjną na mapie powiatu nowosądeckiego znajdziesz w miejscowości Mostki, a dokładniej w warsztacie samochodowym Motogiva – to właśnie zdjęcia ich realizacji znajdziecie w tym artykule.

Kompleksowa obsługa motoryzacyjna w Motogiva

Przegląd samochodowy zaleca się wykonywać po przejechaniu 10-15 tysięcy kilometrów lub przynajmniej raz w roku – a w przypadku samochodów sportowych częściej.

Pamiętaj, zadbanie o stan samochodu to nie tylko kwestia funkcjonalności i trwałości, ale także bezpieczeństwa Twojego i innych uczestników ruchu.

Warto korzystać z usług sprawdzonych, zaufanych mechaników, którzy cieszą się dobrymi opiniami. W tym miejscu nieśmiało napomkniemy o Motogiva. Ten warsztat działa od ponad 5 lat, w ciągu których zdobył mnóstwo dobrych opinii – ocena 4,9 na Google… To mówi samo za siebie! Spójrzcie również na zdjęcia samochodów, które wyjechały z ich warsztatu – robią wrażenie!

Profesjonalny serwis samochodowy zajmuje się szeroko pojętą obsługa pojazdów. W skład usług wchodzą w głównej mierze diagnostyka pojazdu jego naprawa oraz serwis. Przykładowe czynności wykonywane podczas serwisu to m.in.

 • wymiana oleju oraz filtrów,
 • wymiana rozrządu / sprzęgła,
 • diagnostyka oraz naprawa pojazdu,
 • wymianę oraz remont silnika / skrzyni biegów,
 • serwis układu hamulcowego / napędowego,
 • wymiana zawieszenia,

Niektóre części zużywają się szybciej i częściej, a inne nie wymagają tak częstej kontroli. Warto zwrócić uwagę na okresowe wymiany/przeglądy poszczególnych podzespołów wedle wytycznych producenta. Zaleca się jednak:

 • kontrolę układu hamulcowego co roku a wymiana płynu w układzie co 60 tys. km lub 3 do 4 lat,
 • co roku po zmianie opon ustawiania geometrii kół a co 2 lata kontrola zawieszenia,
 • raz na 4 do 5 lat wymienić płyn chłodniczy,
 • raz na 3 do 5 lat wymienić akumulator.

Pamiętając o zapewnieniu właściwej obsługi swojego samochodu, dbasz o swoje bezpieczeństwo i niezawodność pojazdu. Najlepiej zaplanować z wyprzedzeniem tego typu obsługę i zarezerwować odpowiedni termin przekazania samochodu do serwisu.

Kompleksowa obsługa motoryzacyjna w Motogiva

Tuning samochodu

Fabryczny osiągi auta nie jest dla Ciebie zadowalające? Żaden problem! Dodaj pojazdowi trochę pazura i postaw na tuning!

Tuning to pojęcie, które określa zmianę fabrycznego wyglądu pojazdu oraz parametrów technicznych. Celem modyfikacji jest stworzenie unikalnego, niepowtarzalnego egzemplarza, który w 100% dostosowany jest do preferencji właściciela pod względem wizualnym i technicznym.

Od subtelnych akcentów wizualnych, poprzez zmianę podzespołów , aż po modyfikacje silnika – pełen pakiet !

W warsztacie Motogiva wszystko zostanie zrobione wedle Twoich preferencji. Warsztat oferuje określone modyfikacje mechaniczne wpływające na poprawę prowadzenia pojazdu, jego siłę hamowania, a także moc oraz tonację dźwięku silnika. Są to m.in.:

 • zwiększenie mocy silnika,
 • zmianę zawieszenia pojazdu,
 • montaż lub wykonanie układu wydechowego,
 • montaż lub wykonanie układu dolotowego,
 • zmianę układu hamulcowego.

Kompleksowa obsługa motoryzacyjna w Motogiva

Car detailing

Czyli wisienka na samochodowym torcie!

Samochód podczas eksploatacji staje się lekko przybrudzony – to całkowicie normalne. Zarówno karoseria, jak i wnętrze z czasem tracą swój blask. Istnieje jednak łatwy sposób na to, by przywrócić samochód do swojego pierwotnego, błyszczącego wyglądu – to car detailing, zwany również auto detailingiem.

Automatyczne myjnie samochodowe to krótkotrwałe rozwiązanie, które usuwa tylko powierzchowny brud z karoserii. Dodatkowo regularne korzystanie z myjni sprawia, że lakier z czasem matowieje przez powstawanie mikro zarysowań od szczotek.

Podczas zabiegu car detailingowego dochodzi nie tylko do usunięcia zabrudzeń, ale również do usunięcia małych defektów – oczywiście w miarę możliwości. Przebarwienia, drobne zarysowania mogą i inne mankamenty tego typu mogą zostać z łatwością usunięte podczas takiego zabiegu.

Car detailing to głębokie czyszczenie każdego elementu samochodu – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a wszystko to z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów i narzędzi czyszczących. To nie tylko pozbycie się brudu, ale również zabezpieczenie karoserii na przyszłość poprzez nakładanie specjalnych powłok ochronnych, które zapobiegają osadzaniu się pyłom i kurzom.

Po takim zabiegu, samochód będzie wyglądał jak nówka z salonu, a zresztą, zobaczcie sami, jakie cuda wyczyniają specjaliści z warsztatu Motogiva!

Obsługa Door to Door

Kompleksowa obsługa motoryzacyjna w Motogiva

Warsztat Motogiva oferuje również kompleksową obsługę Twojego pojazdu bez konieczności wychodzenia z domu.

Jak to działa?

 • informujesz warsztat o zleceniu oraz miejscu odbioru samochodu,
 • samochód zostaje odebrany, a warsztat zajmuje się jego obsługą,
 • raport ze zrealizowanych prac zostaje przesłany klientowi na email,
 • pojazd zostaje dostarczony z powrotem pod wskazany adres.

Motogiva posiada zweryfikowane ubezpieczenie OC podlegające zarówno pod obsługę, jak i transport tego typu pojazdów. Siedziba firmy jest pod stałym monitoringiem oraz objęta jest ochroną całodobową.

Kompleksowa obsługa motoryzacyjna w Motogiva

Artykuł partnera

Przeczytaj również: Koleje Małopolskie dołączają do KOLEO!

Share on twitter
Share on facebook