Sądeczanin Dariusz Pachut w FAME MMA? Wczoraj obejrzał nokaut Fabijańskiego (film+zdjęcia)

Sądeczanin Dariusz Pachut w FAME MMA? Wczoraj obejrzał nokaut Fabijańskiego (film+zdjęcia)

FAME MMA, Dariusz Pachut, Doda, Nowy Sącz

Wczoraj odbyła się gala FAME MMA 17, w której największą atrakcją dla zgromadzonej publiczności była walka znanego aktora Sebastiana Fabijańskiego z raperem Wacławem „Wac ToJa” Osieckim. Fabijański został zdemolowany, co można obejrzeć w opublikowanym niżej filmie. Na tym samym nagraniu można też dostrzec sądeczanina Dariusza Pachuta. Partner Dody lubi nieoczywiste wyzwania. Jego obecność w pierwszym rzędzie podczas wczorajszej gali może stanowić zapowiedź wejścia do klatki – tak jak miało to miejsce w przypadku wielu innych kandydatów. Smaku dodaje fakt, że Dariusz Pachut ma po swojej stronie argumenty czysto sportowe. Jest Mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu.

Sądeczanin jest naturalnym kandydatem do występu w federacji FAME MMA. Lubi adrenalinę i ekstremalne wyzwania. Poza sportami walki pasjonuje się górami. Jest instruktorem strzelectwa a także alpinizmu jaskiniowego. Zajmuje się nurkowaniem, wspinaczką i kanioningiem. Jest też pomysłodawcą projektu o nazwie „Korona Wodospadów”, którego celem jest zdobycie dziesięciu najwyższych wodospadów świata. Dariusz Pachut to także ratownik i człowiek o dobrym geście. W 2020 roku spełnił marzenie chorego Rayyana Szczepanika, siedmioletniego, niepełnosprawnego chłopca. Zaniósł go na Rysy.

Zobacz reakcję Pachuta i Dody na nokaut Sebastiana Fabijańskiego:

W momencie, gdy Dariusz Pachut został partnerem Dody jego osoba, siłą rzeczy, stała się znana szerszej publiczności. Zatrudnienie sądeczanina przez federację FAME MMA byłoby dla niej wielkim wyzwaniem. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć cieszącej się coraz większym zainteresowaniem pary.

Fot: instagram.com/dodaqueen, FAME MMA

Share on twitter
Share on facebook