Sądeckie talenty w świątecznym koncercie *Gwiazdo świeć, kolędo leć*

Sądeckie utalentowane dzieciaki znów zachwyciły gości zaproszonych na świąteczny koncert zatytułowany „Gwiazdo świeć, kolędo leć„.Wokaliści, zespoły wokalne oraz tancerze wprowadzili zebranych we wspaniały świąteczny nastrój. Podczas koncertu wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu oraz soliści Studia Piosenki działającego przy Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.

wsb3

Jak co roku w Szkole Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu nauczyciele pracujący z młodzieżą przygotowali świąteczny koncert podczas którego przed liczną publicznością uczniowie mogą zaprezentować efekty swojej pracy oraz wielkie talenty, których tam nie brakuje. Tradycją stała się też współpraca szkoły z sądeckim Pałacem Młodzieży i działającym przy nim Studiem Piosenki prowadzonym przez Dorotę Szymbarę oraz Leszka Zygmunta.

Świąteczne były nie tylko piosenki, ale także stroje i scenografia. Uczniowie zaprezentowali talenty wokalne, taneczne i recytatorskie, a ich artystyczny potencjał w połączeniu z fachową koordynacją wydarzenia przez nauczycieli sprawiły, że występ zachwycił zebranych gości.

Dorota Szymbara, nauczycielka zarówno Szkoły Podstawowej nr 18, jaki i Pałacu Młodzieży zebrała utalentowanych uczniów z obu placówek i stworzyła koncert na bardzo wysokim poziomie.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in: Jerzy Gwiżdż, ks. Jerzy Jurkiewicz, Mieczysław Gwiżdż oraz wielkie grono rodziców uczniów uczęszczających do sądeckiej 18.

– Bardzo się ciesze, że mogłem tutaj spędzić taki przyjemny wieczór. To piękne, że dzieci uczęszczające do tej szkoły nie tylko dobrze się uczą, ale także pięknie prezentują i śpiewają. Chciałam przy tej okazji złożyć serdeczne podziękowania pani Dorocie, bo prowadzone przez nią Studio Piosenki to jest wysoka klasa. Wszystkim którzy tutaj występowali : młodzieży, dzieciom w tym także mojej wnuczce serdecznie dziękuję. To było piękne 45 minut dzisiejszego wieczoru” – mówił Jerzy Gwiżdż.

Dyrektor szkoły składając świąteczne życzenia wyraził wdzięczność zarówno dzieciom za ich zaangażowanie jak i nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do występu.

O akustyczną stronę koncertu zadbał pan Leszek Zygmunt.

fot. Natalia Sekuła, Klaudia Kulak

JULAPO
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]