„Sądeckie” na bilbordach!

„Sądeckie” na bilbordach!

Wystartowała ogólnopolska kampania pod hasłem #OdkrywajSądeckie, której celem jest zaproszenie na Sądecczyznę turystów z całej Polski. Termin rozpoczęcia kampanii nie został wybrany przypadkowo – po czasie epidemii i niemożności podróżowania, teraz Ziemia Sądecka otwiera się dla turystów.

Ta kampania ma być wsparciem dla hoteli, pensjonatów, osób prowadzących kwatery agroturystyczne, a także dla branży gastronomicznej i oferującej różne atrakcje – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Chcemy przypomnieć Polakom, że nasz region jest bardzo atrakcyjny, przyjazny i smaczny, bogaty w wody mineralne, miody, zachwycający przyrodniczo i historycznie.

W 30 największych miastach w Polsce na 175 bilbordach i citylightach można zobaczyć zdjęcia z najpiękniejszymi zakątkami Sądecczyzny. Dziennie, przekaz powinien dotrzeć nawet do 1,5 miliona odbiorców.

„Sądeckie” jest dla wszystkich – lubiących rozkoszowanie się przyrodą, dla rodzin z dziećmi, osób starszych, sportowców, smakoszy regionalnej kuchni, bogatej kultury i różnorodnej historii. To miejsce, które zachwyca. Kto raz tutaj przyjechał, ten zawsze wraca. Sądecczyzna pozostaje w ciepłych wspomnieniach – dodaje starosta Marek Kwiatkowski.

Kampanię koordynuje Biuro Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

źródło: biuro prasowe starostwa powiatowego (olsz)

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.