Sądecka premiera filmu "Proceder" z udziałem Piotra Witkowskiego i braci Węgrzyn. Wygraj bilet!

W najbliższy piątek w Kinie Sokół w Nowym Sączu odbędzie się uroczysta premiera filmu "Proceder" w której wezmą udział twórcy filmu oraz odtwórca głównej roli. Mamy dla Was 8 darmowych biletów na seans filmowy oraz na spotkanie, które odbędzie się bezpośrednio po premierze - 15 listopada o godz. 20:00. Weź udział w konkursie i zgarnij jeden z nich dla siebie! 

dts

Co zrobić, by wygrać bilet? Wystarczy, że w komentarzu  pod linkiem na Facebooku, odnoszącym do tego tekstu napiszesz, jak muzyka Tomasza Chady wpłynęła na Twoje życie lub opiszesz w jakich okolicznościach jego twórczość pomaga Ci w życiu. (Można także wysłać maila z odpowiedzią).

Będziemy też wdzięczni za ,,polubienie" posta i udostępnienie go na swoim profilu.

Komentarze można dodawać do jutra do godziny 20:00 (14 listopada). Później wybierzemy najciekawszą i najbardziej kreatywną naszym zdaniem odpowiedź, a jej autor lub autorka zostanie wpisany na listę osób, które bezpłatnie będą mogły uczestniczyć w seansie filmowym i spotkaniu z braćmi Wegrzyn oraz Piotrem Witkowskim.

Fabuła filmu:
Poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.W rolę Tomasza Chady, czyli zmarłego w ubiegłym roku rapera, wciela się Piotr Witkowski, który wystąpił m.in. w takich filmach jak „Kamerdyner”, „Okna, okna” czy „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. W filmie grają ponadto: Agnieszka Więdłocha, Ewa Ziętek, Antoni Pawlicki, Małgorzata Kożuchowska czy Anna Matysiak. Za reżyserię odpowiada Michał Węgrzyn, a scenariusz stworzyli Maciej Chwedo, Aleksandra Górecka, Michał Kalicki i Krzysztof Tyszowiecki.„Proceder” zakwalifikował się do konkursu głównego 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.Reżyseria: Michał Węgrzyn
Produkcja: Polska 2019
Czas trwania: 137'
Kategoria wiekowa: od 15 lat

fot: http://mcksokol.pl/wydarzenie/proceder-premiera-filmu#gallery-detail

 

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.