Sądecka Policja ma kolejny nieoznakowany radiowóz

Sądecka Policja ma kolejny nieoznakowany radiowóz

radiowóz nieoznakowany powiat nowosądecki, Opel Mokka, Łososina Dolna

Po drogach powiatu nowosądeckiego będzie jeździł kolejny nieoznakowany radiowóz. Opel Mokka za blisko 104 tysiące złotych trafił do Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej.

Pojazd został zakupiony z budżetu Policji. Decyzję o tym, że samochód zasili tabor Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu podjął nadinsp. Michał Ledziona – Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie. W Sylwestra opel został uroczyście przekazany funkcjonariuszom z Łososiny Dolnej.

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu mł. insp. dr Krzysztof Dymura przekazał kluczyki i dowód rejestracyjny asp. sztab. Stanisławowi Dudce – Komendantowi Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej.

,,To właśnie w tej jednostce samochód będzie na co dzień służył policjantom w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom oraz turystom odwiedzającym tej rejon Sądecczyzny. W uroczystym przekazaniu radiowozu wziął udział również Wójt Gminy Łososina Dolna – Andrzej Romanek i Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem – Józef Tobiasz, którzy wspierają działania sądeckiej Policji na rzecz bezpieczeństwa” – relacjonuje Aneta Izworska z zespołu prasowego sądeckiej komendy.

Jak dodaje, przez ostatnich pięć lat obie gminy współfinansowały zakup trzech nowych radiowozów dla łososińskich policjantów, a także systematycznie przekazują środki na wyposażenie komisariatu w Łososinie Dolnej oraz posterunku w Gródku nad Dunajcem.

Końcem roku nowe radiowozy trafiły także do: Krynicy-Zdroju, Starego Sącza, czy Piwnicznej-Zdroju. O tym informowaliśmy TUTAJ. 

Fot./ Źródło: KMP Nowy Sącz
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.