Nawojowa. Mężczyzna spadł z dachu. Interweniuje LPR

LPR, Mała Poręba, Nowy Sącz

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj tuż po godzinie 14. w Nawojowej. Jak przekazała nam rzeczniczka Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, około 50-letni mężczyzna spadł z dachu budynku.

– Na miejsce wezwano LPR (Ratownik 6), ponieważ jest podejrzenie złamania kręgosłupa. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Tarnowie – dodała w rozmowie z naszą redakcją Justyna Sochacka, rzeczniczka LPR.

Do naszej redakcji dotarła informacja, że do zdarzenia doszło w dzielnicy Nowego Sącza w Małej Porębie. Jednak z rozmowy z sądecką Policją wynika, iż dramat rozegrał się w Nawojowej.

– Dzisiaj ok. godz. 14:20  z CPR otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Nawojowa  mężczyzna spadł z dachu z wysokości około 4 metrów. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia są obecnie wyjaśniane” – poinformowała nas komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka KMP w Nowym Sączu.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.