Sądecka Mapa Rowerowa gotowa! Deszcz nagród spada na Was Drodzy Rowerzyści!

Sądecka Mapa Rowerowa gotowa! Deszcz nagród spada na Was Drodzy Rowerzyści!

Świetnie się wspólnie bawiliśmy przez dwa miesiące. Zaproponowaliśmy naszym Czytelnikom tworzenie Sądeckiej Mapy Rowerowej. Byliśmy ciekawi, jakie trasy rowerowe w regionie wybierają cykliści amatorzy i chcieliśmy, aby to oni stworzyli coś na kształt rowerowego przewodnika. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę!

Zasypaliście nas swoimi propozycjami, gdzie można wybrać się na rowerze. Przysłaliście materiały bardzo różne: jedne skierowane do wytrawnych kolarzy, inne wręcz przeciwnie – proponowały trasy dostępne dla każdego, dla całych rodzin, dla wsiadających na rowery raz w tygodniu, o niskim i umiarkowanym stopniu trudności. Jedni autorzy wkładali w swoje opisy mnóstwo pracy, wzbogacając je o wiele elementów pomocniczych (czasy, kilometrówkę, przewyższenia, profile, zdjęcia), inni ograniczali się do dużo skromniejszych opisów. Jedni koncentrowali się na mijanych obiektach, zabytkach i przyrodzie, inni stawali większy akcent na stronę sportową swojej jazdy.

Nie szkodzi, wszyscy jesteście zwycięzcami! Po pierwsze dlatego, że jeździcie na rowerach, po drugie dlatego, że chciało Wam się potem usiąść przy komputerze i opisać Wasze dokonania. Wielkie brawa i uznanie dla wszystkich!

Przede wszystkim jednak wspólnie pokazaliśmy, że Sądecczyzna to region, gdzie samemu można wytyczać niezliczoną ilość tras rowerowych o przeróżnej konfiguracji i stopniu trudności.

Uwaga – nie boimy się tego powiedzieć: żyjemy w jednym z najatrakcyjniejszych w Polsce zakątków dla uprawiania kolarstwa i turystyki rowerowej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom – ich listę oraz listę osób nagrodzonych publikujemy obok, opisy wszystkich ponad 50 tras znajdziecie na naszym portalu dts24.pl w zakładce Sądecka Mapa Rowerowa.

REDAKCJA

Lista nagrodzonych osób w konkursie Sądecka Mapa Rowerowa

NAGRODA GŁÓWNA – Joanna Bogucka za trasę: Polsko-słowacki szlak wód mineralnych. Nagroda: bon na zakupy w sklepie Bike Atelier w Nowym Sączu na 150 zł, bidon na wodę z owocami, bilet do Kina Helios w Nowym Sączu, karnet OPEN na 1 miesiąc do Fitness Station.

POZOSTAŁE NAGRODY:

2. Michał Zychowicz – Na Jaworze  – bon na zakupy w sklepie Bike Atelier w Nowym Sączu na 100 zł, bidon na wodę z owocami, bilet do Kina Helios w Nowym Sączu, karnet OPEN na 1 miesiąc do Fitness Station.

3. Renata Chruślicka – Sądecki trójkąt – bon na zakupy w sklepie Bike Atelier w Nowym Sączu na 50 zł, bidon na wodę z owocami, bilet do Kina Helios w Nowym Sączu, karnet OPEN na 1 miesiąc do Fitness Station.

rys. Kinga Nikiel (DTS)

 

4. Sławomir Leśniak – Białowodzka Góra – torba podróżna 4F, słuchawki małe, bilet do Kina Helios w Nowym Sączu, wejściówka na zajęcia Spinning do klubu Fitness Station.

5. Natalia Kmak – Rowerem na Łabowską – Pplecak 4F, słuchawki małe, bilet do Kina Helios w Nowym Sączu, wejściówka na zajęcia Spinning do klubu Fitness Station.

6. Jacek Tarasek – Blisko natury. Pięknie ale będzie bolało – bony na duży przegląd roweru w serwisie za Bike Atelier w Nowym Sączu na
150 zł, bidon na wodę z owocami, bilet do Kina Helios w Nowym Sączu, wejściówka na zajęcia Spinning do klubu Fitness Station.

7. Jacek Biel – Na Maślaną Górę – bony na duży przegląd roweru w serwisie za Bike Atelier w Nowym Sączu 150 zł, bidon rowerowy, bilet do Kina Helios w Nowym Sączu, wejściówka na zajęcia Spinning do klubu Fitness Station.

8. Agnieszka Obrzut – Rowerem po serpentynach Woli Kroguleckiej – bony na średni przegląd roweru w serwisie za Bike Atelier w Nowym Sączu za 100 zł, bidon rowerowy, bilet do Kina Helios w Nowym Sączu, wejściówka na zajęcia Spinning do klubu Fitness Station.

9. i 10. Dawid Lelito – Dwa razy w górę, raz w dół; Krzysztof Wartak – Rodzinny relaks – bony na średni przegląd roweru w serwisie za Bike Atelier w Nowym Sączu za 100zł, słuchawki małe, bilet do Kina Helios w Nowym Sączu, wejściówka na zajęcia Spinning do klubu Fitness Station.

11, 12, 13 i 14 Iwona Pajek – Kierunek Brzezna; Wiesław Wcześny – Dolina Popradu; Blanka Czekalska – Czerwono-czarna pętla na Żeleźnikową; Aneta Borkowska – Wokół Jeziora Rożnowskiego – bony na mały przegląd roweru w serwisie za Bike Atelier w Nowym Sączu za 50 zł, słuchawki małe, czapeczka z daszkiem, wejściówka na zajęcia Spinning do klubu Fitness Station.

15. i 16. Bogusław Zięba – Krótka i przyjemna trasa Bodzio; Magdalena Kotlarz – Handbajkowa rozgrzewająca ósemka – bony na mały przegląd roweru w serwisie za Bike Atelier w Nowym Sączu za 50 zł, mała turystyczna soczewka fotograficzna, czapeczka z daszkiem, wejściówka na zajęcia Spinning do klubu Fitness Station.

17. i 18. Grażyna Zięba – Trasa Grażyna; Julia Mrzygłód – Z widokiem na jezioro – mały ręcznik turystyczny, przewodnik rowerowy autorstwa Leszka Migrały, opaska odblaskowa, wejściówka na zajęcia Spinning do klubu Fitness Station.

19. i 20. Szymon Niepsuj – Trzy Powiaty; Konrad Kiwior – Wyprawka dla rozkręcających się wzdłuż Kamienicy – przewodnik rowerowy autorstwa Leszka Migrały, opaska odblaskowa, wejściówka na zajęcia Spinning do klubu Fitness Station.

Po odbiór nagród zapraszamy do redakcji Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godzinach 10  – 15.

33-300 Nowy Sącz
ul. Żywiecka 25
tel. 185446441
e-mail: [email protected]

PROJEKT ZREALIZOWANO PRZY WSPARCIU FINANSOWYM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama