Sądecka Jesień Teatralna dobiegła końca. Kap, kap płyną łzy- śpiewali wszyscy z Andrzejem Sikorowskim [ZDJĘCIA, FILM]

Niesamowitym koncertem zakończyła się kolejna, XXII edycja wielkiego święta teatru w Nowym Sączu. Na scenie sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpił Andrzej Sikorowski, a po koncercie wszyscy mecenasi festiwalu zostali uhonorowani pamiątkowymi obrazkami z podziękowaniem za wkład w organizację wydarzenia, które raz w roku skupia na Sądecczyźnie największe gwiazdy filmowe i teatralne.

Andrzej Sikorowski, lider zespołu Pod Budą w asyście czterech muzyków zabrał wszystkich w emocjonalną podróż do swojego świata, w którym nie brak miejsca dla uczuć, wiary w ideały oraz chwil, aby się zatrzymać i zastanowić nad tym, co w życiu jest ważne. Można było usłyszeć wiele znanych utworów jak: Bardzo smutna piosenka retro, Nie przenoście nam stolicy do Krakowa, ale również tych mniej znanych, które warto poznać.

-Zaśpiewam dziś piosenki, które piszę od wielu lat i w sposób dość oczywisty są kojarzone z zespołem Pod Budą, ale pojawię się w  wymiarze autorskim. Wystąpi przed państwem Andrzej Sikorowski bardziej autor, niż frontman znanego zespołu– powiedział przed koncertem Andrzej Sikorowski

Po koncercie w Foyer Miejskiego Ośrodka Kultury zebrali się wszyscy zaproszeni goście, którzy z rąk wiceprezydenta miasta Nowego Sącza Wojciecha Piecha, dyrektor MOK Marty Jakubowskiej, kierownika działu artystycznego  Janusza Michalika oraz starosty Marka Pławiaka otrzymali podziękowania za wieloletnią pracę i wkład w tworzenie Jesiennego Festiwalu Teatralnego.

Ta impreza nie mogłaby się odbyć bez państwa wsparcia. Jestem niezwykle wdzięczny, ja osobiście, ale też władze miasta Nowego Sącza. Z sercem na dłoni wyrażany naszą wdzięczność i kierujemy ją do Państwa. Trudno sobie wyobrazić kalendarz wydarzeń kulturalnych w naszym mieście bez tej imprezy. To dzięki państwu możemy teraz wracać wspomnieniem do emocji, wzruszeń i wspaniałych przeżyć w których uczestniczyliśmy wspólnie z aktorami, którzy w tej edycji wystawili kilkanaście spektakli – zwrócił się do wszystkich mecenasów JFT Wojciech Piech.

 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.