Koalicja Obywatelska prosi o głosowanie na Handzla, Krzysztof Głuc prosi o uczestnictwo w wyborach

Piotr Lachowicz, który w mijającej kadencji pełnił funkcję przewodniczącego klubu radnych PO w sądeckim samorządzie, a na nową kadencję uzyskał poparcie dające mu mandat radnego sejmiku województwa małopolskiego, zaapelował do sądeczan o głosowanie w drugiej turze wyborów prezydenckich na Ludomira Handzla.

WSB2020

Oświadczenie ogłosił w imieniu samorządowców Koalicji Obywatelskiej [nagranie pod tekstem]

W obecności mediów o uczestnictwo w drugiej turze wyborów zaapelował także Krzysztof Głuc, który przegrał polityczną potyczkę o drugą turę wyborów prezydenckich z Iwoną Mularczyk i Ludomirem Hadzlem, ale zdobył mandat radnego miasta. On jednak zaznaczył, że nie poprze publicznie żadnego z kandydatów walczących o prezydenturę.

Nie jestem właścicielem głosów. Nie mam prawa do tego żeby przekazywać je komukolwiek i jestem przekonany, że mieszkańcy wybiorą w taki sposób, jaki jest dla nich dobry – powiedział.

Zaznaczył, że jako radny będzie otwarty na wszelką współpracę z nowym prezydentem pod warunkiem, że będzie mowa o konkretach.

- Chcę się skupiać na merytoryce w tej radzie, a nie na utarczkach, przepychankach, poszukiwaniu sposobów żeby komuś dokuczać. Nie mamy na to czasu - oświadczył.

Opublikowany przez Platforma Obywatelska Nowy Sącz Piątek, 26 października 2018

MAGIK MAŁA

2 comments

 1. Przestrzenny 28 października, 2018 at 11:32 Odpowiedz

  Oddajmy pustą kartę.
  Gest ten jako sprzeciw przeciw układom. Dlaczego mamy tracić sens tego miasta, na rzecz politycznej batalii, gdzie lokalnie nie znaczy tylko wsparcie bliskich, to przede wszystkim dla młodych ludzi, małych i średnich firm…
  Precz z Wiejską w Sączu.

  • Kibic 28 października, 2018 at 15:25 Odpowiedz

   A co ma Handzel do Wiejskiej? Jakie układy? Bo PO poparło KN bo nie chcę PiSu? I przez poparcie PO chcesz odrzucić Handzla, który ma dobry, ciekawy plan na to miasto? Oddając pustą kartę też głosujesz.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.