Koalicja Obywatelska prosi o głosowanie na Handzla, Krzysztof Głuc prosi o uczestnictwo w wyborach

Piotr Lachowicz, który w mijającej kadencji pełnił funkcję przewodniczącego klubu radnych PO w sądeckim samorządzie, a na nową kadencję uzyskał poparcie dające mu mandat radnego sejmiku województwa małopolskiego, zaapelował do sądeczan o głosowanie w drugiej turze wyborów prezydenckich na Ludomira Handzla.

wsb3

Oświadczenie ogłosił w imieniu samorządowców Koalicji Obywatelskiej [nagranie pod tekstem]

W obecności mediów o uczestnictwo w drugiej turze wyborów zaapelował także Krzysztof Głuc, który przegrał polityczną potyczkę o drugą turę wyborów prezydenckich z Iwoną Mularczyk i Ludomirem Hadzlem, ale zdobył mandat radnego miasta. On jednak zaznaczył, że nie poprze publicznie żadnego z kandydatów walczących o prezydenturę.

–  Nie jestem właścicielem głosów. Nie mam prawa do tego żeby przekazywać je komukolwiek i jestem przekonany, że mieszkańcy wybiorą w taki sposób, jaki jest dla nich dobry – powiedział.

Zaznaczył, że jako radny będzie otwarty na wszelką współpracę z nowym prezydentem pod warunkiem, że będzie mowa o konkretach.

Chcę się skupiać na merytoryce w tej radzie, a nie na utarczkach, przepychankach, poszukiwaniu sposobów żeby komuś dokuczać. Nie mamy na to czasu – oświadczył.

4 listopada – TAK dla Ludomira Handzla

4 listopada – TAK dla Ludomira Handzla!

Opublikowany przez Platforma Obywatelska Nowy Sącz Piątek, 26 października 2018

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]