Sądecczyzna ma 18 diamentów. Powiat limanowski – sześć. Gorlicki – pięć

Sądecczyzna ma 18 diamentów. Powiat limanowski – sześć. Gorlicki – pięć

Już po raz trzynasty Bisnode – międzynarodowe przedsiębiorstwo badawcze zajmujące się gromadzeniem, opracowaniem i dostarczaniem informacji gospodarczej w postaci cyfrowej, wspólnie z redakcją „Forbesa” opracowało zestawienie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Przedsiębiorstwa, które znalazły się w rankingu wyróżniono tytułem „Diamentów Forbesa 2021”. W powiecie nowosądeckim diamentów jest 18, w limanowskim – 6, w gorlickim – 5.

Diamenty Forbesa to firmy rozwijające się najszybciej, mające wysoką płynność bieżącą i nie zalegające z płatnościami, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy.

Tegoroczna lista liczy blisko 15 tysięcy firm. Małopolska ma 324 diamenty, co daje województwu piąte miejsce w skali kraju.

Jak prezentują się w rankingu przedsiębiorstwa z powiatów nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego – prezentujemy w poniższej tabeli.

Najwyższe miejsca w zestawieniu w kategorii firm osiągających przychody od 50 do 250 mln zł. zajęły Enbud z Laskowej, nowosądecki Lamintex oraz hurtownia  Agro Hurt. W kategorii firm osiągających przychody 5-50 mln zł. najlepiej wypadły WW Building z Grybowa, Sądeckie Zakłady Eksploatacji Kruszywa oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej z Muszyny.

 

 

źródło: Forbes

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.