Sądeccy siatkarze na mistrzostwach świata w Bułgarii! [Zdjęcia]

Od naprawdę mocnego akcentu rozpoczęli nowy sezon zawodnicy i zawodniczki SKPS Dunajca Nowy Sącz.

W obozie sportowym w Złotych Piaskach niedaleko Warny, poświęconym pracą nad cechami motorycznymi, wzięło udział 60 dzieci i młodzieży SKPS, którymi opiekował się sztab trenerów.

Dla dzieci był to czas spędzony na zajęciach sportowych z wykorzystaniem naturalnych elementów i specjalistycznego sprzętu. Nie zabrakło treningów na plaży – mówi trener SKPS Łukasz Mężyk.

Było wiele zabawy, radości, ale również wysiłku w polepszeniu cech motorycznych potrzebnych każdemu siatkarzowi w nadchodzącym sezonie. Piasek, morze i wspaniałe warunki pobytu przedłużyły im wakacje a relacje koleżeńskie powstałe podczas obozu, na pewno przyczynią się do osiągnięcia wysokich wyników sportowych – dodał szkoleniowiec.

Czytaj również: Maciej Małkowski z Sandecji przed dzisiejszym meczem PP: „Nie ma się czego bać”

Równolegle w tym samym obiekcie wypoczywali rodzice siatkarzy. Wszyscy razem w liczbie 150 osób stanowili pokaźną grupę kibiców w trakcie dwóch pierwszych wygranych meczów mistrzostw świata z Kubą i Porto Rico. Biało-czerwone barwy strojów sportowych sądeckiej grupy oraz ich zdarte gardła były pokaźnym wsparciem kilkutysięcznej rodziny siatkarskiej polskich kibiców dopingujących naszych siatkarzy w kameralnej Arenie Sportu w Warnie.

Wrażenia sportowe, możliwość oglądania siatkówki na najwyższym poziomie i pamiątkowe wpisy na koszulkach od polskich siatkarzy i nie tylko, będą cennymi pozostałościami po obozie – przyznał prezes SKPS Dunajec Arkadiusz Dylowicz.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Archiwum SKPS

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.