Sądeccy policjanci żegnają koleżankę. Zmarła Olimpia Obrzut

Sądeccy policjanci żegnają koleżankę. Zmarła Olimpia Obrzut

Po długiej walce z chorobą 24 lutego do lepszego świata odeszła wieloletnia współpracownica i koleżanka mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Olimpia Obrzut miała 63 lata, a w sądeckiej komendzie pracowała od 26 lat. ,,Była bardzo dobrą koleżanką, chętnie służyła innym pomocą. Zawsze uśmiechnięta… właśnie taka pozostanie w naszej pamięci!”- opisują ją znajomi funkcjonariusze.

Mundurowi złożyli również kondolencje pogrążonej w bólu rodzinie.
,,W imieniu kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz wszystkich policjantów i pracowników, Rodzinie śp. Olimpii i Jej Przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.
Olimpia Obrzut pracowała w sądeckiej komendzie od 26 lat. Była członkiem Korpusu Służby Cywilnej. Pracowała w Zespole Organizacji Służby Wydziału Prewencji. Dała się poznać jako osoba sumienna, profesjonalnie wykonująca swoje obowiązki” – żegnają koleżankę pracownicy KMP w Nowym Sączu.
Msza żałobna odbędzie się jutro (28 lutego) o godzinie 15:00 w kościele parafialnym w Świniarsku. Następnie ciało Olimpii Obrzut spocznie na cmentarzu w Podrzeczu.

Czytaj też:

Prokurator Anna Kojs: funkcjonariusze BSW realizowali czynności w budynku KPP Limanowa

Reklama