Sądeccy parlamentarzyści PiS podziękowali za przyjęcie ich do pracy

Anna Paluch, Wiesław Janczyk, Edward Siarka, Andrzej Gut - Mostowy, Jan Duda, Jan Hamerski oraz Wiktor Durlak spotkali się z mediami, aby za ich pośrednictwem podziękować wyborcom, którzy zdecydowali się oddać głos na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, a tym samym - dać wymienionym wyżej politykom pracę na cztery najbliższe lata.

Renault2

- Bardzo się cieszę z uzyskanego przez nas rezultatu, choć szkoda, że tak niewiele nam brakło do uzyskania dziewiątego mandatu. Niemniej jednak wynik jest imponujący i bardzo nas cieszy, bo daje nam mocny mandat do kontynuowania zmian, które rozpoczęliśmy - mówiła poseł Anna Paluch.

Dodała również, że jest usatysfakcjonowania swoim wynikiem, który był lepszy od uzyskanego w poprzednich wyborach. Zapowiedziała, że ma zamiar jako posłanka zabiegać o skuteczne zmiany związane z szeroko rozumianą ochroną środowiska.

Poseł Janczyk obiecał, że dziewiąta kadencja sejmu zostanie wykorzystana efektywnie, a Edward Siarka zobowiązał się do dalszej pracy w obszarze bezpieczeństwa. Zadeklarował starania o doposażanie jednostek OSP.

- Chciałem bardzo podziękować za wynik, który otrzymałem startując z piątego miejsca. Trafiłem na podium - mówił.

-Po jednej kadencji przerwy wyborcy ponownie zdecydowali się powierzyć mi mandat zaufania. To w pewnym stopniu opinia o mojej dotychczasowej, kilkunastoletniej pracy - mówił poseł Andrzej Gut- Mostowy.

Zapowiedział wytężoną pracę w obszarze rozwoju turystki. Podziękował również za zdrową rywalizację.

- Zakaz upraw roślin genetycznie modyfikowanych stał się faktem. Wszyscy mówili, że się nie uda ze względu na wolny rynek. My to zrobiliśmy. W komisjach, w których pracowałem przez cztery lata, będę pracował dalej - mówił poseł Jan Duda.

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.