Rywal nie zagrał dla Sandecji. Kiepska sytuacja naszych piłkarzy

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w sobotę w ramach 29. kolejki Lotto Ekstraklasy zremisowali w Zabrzu z Górnikiem 2:2. Mecz mógł się podobać, sądeczanie udanie postawili się rewelacji Ekstraklasy, ale... zdobyli tylko jeden punkt, co w ich sytuacji niewiele zmieniło.

wsb3

Sandecja od kilku kolejek jest ostatnim zespołem najwyższej klasy rozgrywkowej. Beniaminek z miasta nad Dunajcem ma 24 punkty, o trzy mniej od piętnastej Lechii Gdańsk i cztery od Bruk-Bet Termalicy Nieciecza.

„Słoniki”, które długo były zaraz nad Sandecją, ostatnio pokonały u siebie Cracovię 2:0 zdobywając niezwykle cenne trzy punkty. Wspomniana Lechia, gigant, który miał walczyć o mistrzostwo Polski, przegrał z Koroną w Kielcach 0:1.

- Nie patrzymy na innych, ale na siebie – mówi kapitan sądeczan Dawid Szufryn.

W najbliższej 30. kolejce ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz w sobotę o godz. 18 podejmie Wisłę Kraków. Po tym spotkaniu, rozgrywanym równolegle z siedmioma innymi, nastąpi podział ligi na grupy mistrzowską i spadkową. Drużyny rozegrają następnie po siedem meczów, które ostatecznie zdecydują o ich losie.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.