Ryterski mistrz od dachów

Henryk Klóska, właściciel „Firmy  Budowlano – Remontowej”  z Rytra podczas VIII Gali „Superdekarz” odebrał statuetkę „Mistrz Regionu Podkarpackiego 2016”. Jurorzy brali pod uwagę ilość położonych dachów, umiejętność wykorzystania akcesoriów oraz kompletnych systemów dachowych oraz udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących umiejętności zawodowe dekarzy.

Firmę prowadzę już od ponad 20 lat – mówi Henryk Klóska. – Działam głównie na terenie Polski, ale wraz z zespołem wykonujemy też prace w Austrii i Niemczech. Jestem certyfikowanym dekarzem, a to oznacza, że co dwa lata jakość mojej pracy jest sprawdzana. Cały czas muszę dbać o poziom swoich usług.

Dla Superdekarza zamieszkującego w podsądeckiej miejscowości z żoną i dwójką nastoletnich dzieci, praca i firma stanowią sens życia.

Pracuję po 14 godzin na dobę. Praca pochłania właściwie całą moją uwagę. W samym roku konkursowym położyliśmy kilkadziesiąt dachów, choć dzisiaj trudno mi nawet podać ich konkretną liczbę. Na szczęście żona mocną ręką trzyma wszystkie sprawy domowe – mówi przedsiębiorca.

Dekarstwo to praca zespołowa i wymaga kooperacji.

Sam niewiele bym zdziałał – przyznaje Henryk Klóska. – Tym bardziej, że oprócz samej pracy, trzeba jeszcze odbyć wiele rozmów i spotkań z klientami.

Henryk Klóska  należy do elitarnego grona Certyfikowanych Dekarzy BRAAS. To grupa wykonawców, którzy poddają swoje budowy weryfikacji przez ekspertów.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.