Ryterski mistrz od dachów

Henryk Klóska, właściciel „Firmy  Budowlano – Remontowej”  z Rytra podczas VIII Gali "Superdekarz" odebrał statuetkę "Mistrz Regionu Podkarpackiego 2016". Jurorzy brali pod uwagę ilość położonych dachów, umiejętność wykorzystania akcesoriów oraz kompletnych systemów dachowych oraz udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących umiejętności zawodowe dekarzy.

dts

- Firmę prowadzę już od ponad 20 lat – mówi Henryk Klóska. – Działam głównie na terenie Polski, ale wraz z zespołem wykonujemy też prace w Austrii i Niemczech. Jestem certyfikowanym dekarzem, a to oznacza, że co dwa lata jakość mojej pracy jest sprawdzana. Cały czas muszę dbać o poziom swoich usług.

Dla Superdekarza zamieszkującego w podsądeckiej miejscowości z żoną i dwójką nastoletnich dzieci, praca i firma stanowią sens życia.

Pracuję po 14 godzin na dobę. Praca pochłania właściwie całą moją uwagę. W samym roku konkursowym położyliśmy kilkadziesiąt dachów, choć dzisiaj trudno mi nawet podać ich konkretną liczbę. Na szczęście żona mocną ręką trzyma wszystkie sprawy domowe - mówi przedsiębiorca.

Dekarstwo to praca zespołowa i wymaga kooperacji.

Sam niewiele bym zdziałał – przyznaje Henryk Klóska. - Tym bardziej, że oprócz samej pracy, trzeba jeszcze odbyć wiele rozmów i spotkań z klientami.

Henryk Klóska  należy do elitarnego grona Certyfikowanych Dekarzy BRAAS. To grupa wykonawców, którzy poddają swoje budowy weryfikacji przez ekspertów.

 

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.