Ryszard Miłek - artysta przyszłości [GALERIA PRAC]

Ryszard Miłek, wybitny artysta, znany i uznany w Polsce i na świecie po raz kolejny udowadnia, że wszystko jest możliwe. Właśnie ukazało się wydawnictwo pt. "100 Artystów Przyszłości", przedstawiające sylwetki 100 artystów z całego świata, którzy "wyniosą świat sztuki na zupełnie inny poziom".

dts

Fot. Piotr Droździk

Album został wydany przez "Contemporary Art Curator Magazine". Jest to jeden z topowych on-line magazynów o sztuce współczesnej zajmujący się promowaniem najlepszej sztuki na świecie, śledzony przez 390 tysięcy miłośników sztuki, wliczając w to kolekcjonerów, właścicieli galerii, dealerów, wydawców magazynów czy bloggerów. Jak to się stało, że sądeczanin Ryszard Miłek stał się częścią tego wspaniałego projektu? Ano tak, że został po prostu dostrzeżony i zaproszony do udziału. Może jest to pokłosie udziału w światowych Biennale, wystawach czy obecności w takich wydawnictwach jak "Masters of Today" z Londynu, które wydało w 2017 roku album pt. "33 Art Professionals" gdzie artysta zaprezentował wiele swoich prac? Pewnie tak, udział w takich inicjatywach wpływa na rozpoznawalność artysty i jego stylu. Wiąże się to także z różnymi propozycjami artystycznymi takimi jak chociażby propozycja współpracy z jedną z najbardziej liczących się galerii w Rzymie,  zaproszenie do udziału w Biennale Sztuki, które towarzyszy Festiwalowi Filmowemu w Cannes ( Ryszard Miłek nie mógł wziąć w nim udziału ze względów osobistych) czy zainteresowanie galerii z Dubaju ( o tym wkrótce). Udział w takim projekcie jest o tyle ważny dla samego artysty, że staje się on widoczny na tle sztuki światowej co jest niełatwe biorąc pod uwagę ilość i różnorodność artystów i ich sztuki. Miejsce wśród setki "wybitnych i najbardziej ekscytujących" artystów pozwoli na wybicie się do najwyższej ligi artystów świata...

Album "100 Artystów Przyszłości" będzie można nabyć w Amazon, księgarniach sieci Barnes & Noble's, Blackwell's, Baker & Taylor, WHSmith czy ściągnąć na IBooks.

Jesteś zainteresowany pracami artysty? Skontaktuj się z nim: [email protected]

Nowy Jork- Wspomnienie 100x70

Ikony 100x70

Niebieski spleen 100x70

Przepływ energii 100x70

Szukanie wyjścia 100x70

Inwazja fioletu 100x70

Odpoczynek w słońcu 100x70

Słoneczny dzień na plaży 100x70

Rajski ogród 50x70

Bez tytułu 100x70

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.