Ryszard Miłek – artysta przyszłości [GALERIA PRAC]

Ryszard Miłek – artysta przyszłości [GALERIA PRAC]

Ryszard Miłek, wybitny artysta, znany i uznany w Polsce i na świecie po raz kolejny udowadnia, że wszystko jest możliwe. Właśnie ukazało się wydawnictwo pt. „100 Artystów Przyszłości”, przedstawiające sylwetki 100 artystów z całego świata, którzy „wyniosą świat sztuki na zupełnie inny poziom”.

Fot. Piotr Droździk

Album został wydany przez „Contemporary Art Curator Magazine”. Jest to jeden z topowych on-line magazynów o sztuce współczesnej zajmujący się promowaniem najlepszej sztuki na świecie, śledzony przez 390 tysięcy miłośników sztuki, wliczając w to kolekcjonerów, właścicieli galerii, dealerów, wydawców magazynów czy bloggerów. Jak to się stało, że sądeczanin Ryszard Miłek stał się częścią tego wspaniałego projektu? Ano tak, że został po prostu dostrzeżony i zaproszony do udziału. Może jest to pokłosie udziału w światowych Biennale, wystawach czy obecności w takich wydawnictwach jak „Masters of Today” z Londynu, które wydało w 2017 roku album pt. „33 Art Professionals” gdzie artysta zaprezentował wiele swoich prac? Pewnie tak, udział w takich inicjatywach wpływa na rozpoznawalność artysty i jego stylu. Wiąże się to także z różnymi propozycjami artystycznymi takimi jak chociażby propozycja współpracy z jedną z najbardziej liczących się galerii w Rzymie,  zaproszenie do udziału w Biennale Sztuki, które towarzyszy Festiwalowi Filmowemu w Cannes ( Ryszard Miłek nie mógł wziąć w nim udziału ze względów osobistych) czy zainteresowanie galerii z Dubaju ( o tym wkrótce). Udział w takim projekcie jest o tyle ważny dla samego artysty, że staje się on widoczny na tle sztuki światowej co jest niełatwe biorąc pod uwagę ilość i różnorodność artystów i ich sztuki. Miejsce wśród setki „wybitnych i najbardziej ekscytujących” artystów pozwoli na wybicie się do najwyższej ligi artystów świata…

Album „100 Artystów Przyszłości” będzie można nabyć w Amazon, księgarniach sieci Barnes & Noble’s, Blackwell’s, Baker & Taylor, WHSmith czy ściągnąć na IBooks.

Jesteś zainteresowany pracami artysty? Skontaktuj się z nim: [email protected]

Nowy Jork- Wspomnienie 100×70
Ikony 100×70
Niebieski spleen 100×70
Przepływ energii 100×70
Szukanie wyjścia 100×70
Inwazja fioletu 100×70
Odpoczynek w słońcu 100×70
Słoneczny dzień na plaży 100×70
Rajski ogród 50×70
Bez tytułu 100×70

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.