Rynek 13. Sądecka Bohema świętowała 15. urodziny

Rynek 13. Sądecka Bohema świętowała 15. urodziny

Tutaj dziesiątki, może nawet setki panów oświadczyło się swoim wybrankom. Tysiące par przez długie lata pielęgnuje wspomnienia o randkach spędzonych w tym miejscu. Kolejnym tysiącom Bohema kojarzy się z niezapomnianymi spotkaniami w gronie przyjaciół albo z rozmowami biznesowymi od których rozpoczęła się jakaś ważna zawodowa misja… Nowosądecka Bohema świętowała minionej nocy 15. urodziny. 

„Minęło 15 lat odkąd wspólnie piszemy historię naszego miejsca! Najlepszego miejsca do spędzenia rozrywki i rozkoszowania się smakiem potraw przyrządzanych z serca…Ten najlepszy klimat powstał dzięki WAM i całej naszej załodze. Każdego dnia dokładamy wiele starań i energii aby każdy gość czuł się wyjątkowo…” – zapraszali gospodarze na jubileuszowy wieczór i zabawę do białego rana.
Nie trzeba było powtarzać dwa razy. Mury lokalu pod adresem Rynek 13 w sobotni wieczór wypełniły się tłumem gości.

Aby prowadzić dziś lokal gastronomiczny, biznesowy talent, pasja i solidne doświadczenie to za mało . W czasach galopującej inflacji i związanej z nią niepewności, trzeba też intuicji i  dużej odwagi. Gospodarz Bohemy – Krzysztof Ruchała łącząc to wszystko przeprowadził Bohemę przez mnóstwo trudności i śmiało prowadzi dalej, w czasach gdy restauracje jedna po drugiej kończą działalność.

Jest co świętować!

Kibicujemy i życzymy kolejnych tysięcy zadowolonych klientów i następnych pięknych jubileuszy!

zdjęcia: Arbresha Goranci

Share on twitter
Share on facebook