Run 4 a Smile – szaleństwo dobra! Dzielna Julia ma już ponad 60 tysięcy na walkę o życie

Run 4 a Smile – szaleństwo dobra! Dzielna Julia ma już ponad 60 tysięcy na walkę o życie

Zanim pół tysiąca ludzi wystartowało w tegorocznej – dziewiątej edycji dobroczynnej imprezy Run 4 a Smile, organizatorzy – czyli społeczność WSB-NLU, typowali jaki będzie jej finansowy wynik. Założyli, że cel zostanie osiągnięty, jeśli uda się zebrać 40 tysięcy. Kanclerzowi uczelni – Przemysławowi Bochenkowi „wyrwało się” rokowanie dużo wyższe: 60. Jak się okazuje – wcale nie przestrzelił swoim szalonym optymizmem. Można już śmiało stwierdzić, że nawet odrobinę nie doszacował…

Jest już ponad 62 tysiące. Pieniędzy nadal przybywa, bo cały czas – od 4 czerwca – trwa liczenie złotówek zasilających konto, na którym gromadzone są fundusze na leczenie i rehabilitację dzielnej Julii z Krasnego Potockiego walczącej z chorobą nowotworową.

„Liczymy dalej! Wynik został już powiększony o licytacje z koncertu, a te osiągnęły fanatyczne sumy. Rekordowe kwoty to: 1.700 za koszulkę z podpisami Ekipy oraz 1.700 za przejażdżkę po mieście w Lamborghini – od Skin Concept Nowy Sącz‍” – informuje w mediach społecznościowych sztab dowodzenia biegiem po uśmiech.

Ostateczny wynik akcji poznamy wkrótce, ale już teraz można śmiało gratulować wszystkim zamieszanym w to wyjątkowe przedsięwzięcie: startującym, organizatorom, sponsorom, wolontariuszom, uczestnikom aukcji i darczyńcom, którzy dbali o to, aby puszki wypełniały się po brzegi.

Szczegółowe relacje i „bukiet” podziękowań dla ludzi, bez których nie byłoby takiego wspaniałego wyniku znajdziecie TUTAJ

O biegu pisaliśmy w tekście:

TO się nie skończyło. TO nadal SIĘ DZIEJE… Ludzie z WSB-NLU rozkręcili maszynę do ratowania życia

 

zdjęcia: organizatorzy & Sursum Corda & Szkoła Podstawowa w Wysokiem, Rowerem po górach

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.