Rozpoczyna się XIX Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Rozpoczyna się XIX Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Na początku stycznia ruszy kolejna edycja Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Sądeckiej. Fani, już teraz mogą zgłaszać zawodników, którzy ich zdaniem zdecydowanie wyróżniali się sukcesami sportowymi w roku 2021.

Stowarzyszenie Dla Miasta już po raz dziewiętnasty organizuje Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny.

– Konkurs dotyczy wszystkich sportowców z całego powiatu nowosądeckiego, również tych grających w innych rejonach Polski, w Europie i na  świecie – mówi Tomasz Michałowski, prezes stowarzyszenia. – Chciałbym zachęcić wszystkich kibiców do udziału w tym plebiscycie. Tradycyjnie możemy zgłaszać swoich kandydatów drogą mailową, na adres [email protected]. W tytule trzeba podać imię i nazwisko sportowca oraz dyscyplinę, jaką uprawia. W treści maila umieśćmy krótki opis najważniejszych osiągnięć w 2021 roku.

Wśród faworytów plebiscytu są wymieniani m.in. kajakarze kadry narodowej: Klaudia Zwolińska (piąta na IO w Tokio) oraz jej kolega Grzegorz Hedwig  – również tegoroczny olimpijczyk. Świetne czwarte miejsce na MŚ w Bratysławie zajął Michał Pasiut w wymagającym slalomie ekstremalnym. Na szczególną uwagę zasługuje brązowy medal Kamila Rośka w ampfutbolu na Mistrzostwach Europy w Krakowie. O wygraną z pewnością powalczą również drużyny zespołowe: piłkarska Sandecja Nowy Sącz oraz siatkarski Dunajec

Zgłoszenia należy przesyłać do końca roku, tj. 31 grudnia.

Z pełnym regulaminem można zapoznać się TUTAJ.

Oficjalne głosowanie SMS-owe rozpocznie się 5 stycznia i będzie podzielone na dwa etapy. W finale znajdzie się kilkanaście osób, które powalczą o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny w roku 2021.

Zdjęcie: Jakub Kruczek

Czytaj też:

Tak prezentuje się choinka z Roztoki pod oknem papieskim w Krakowie [ZDJĘCIA]

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.