Rozpoczęcie sezonu wędkarskiego Koła PZW 33 Stary Sącz

Rozpoczęcie sezonu wędkarskiego Koła PZW 33 Stary Sącz

Wielkie rozpoczęcie oraz przełomowe spotkanie Dnia 08.05.2022r. Na Stawach w Stadłach odbyło się rozpoczęcie sezonu wędkarskiego Koła PZW 33 Stary Sącz. Pogoda na początku nikogo nie zadowalała, ale dla prawdziwego wędkarza nie ma przeszkód atmosferycznych.

Rywalizacja odbywała się na dwóch metodach łowienia, lecz tylko jedna była do wyboru, oraz w dwóch kategoriach wiekowych senior i junior. Od samego początku swoją wspaniałą obecnością zaszczycił aktywny członek Koła PZW 33 Stary Sącz 91 letni Pan Antoni, który miał możliwość spotkać się z najmłodszym “kolegą po fachu” 6 miesięcznym Adamem.

W historii tego Koła zostało to spotkanie uznane jako wymiana pokoleniowa. Rozgrywki trwały do godziny 14:00. Sędziowie ważyli złowione rybki, a uczestnicy zadowalali swoje podniebienia pysznym poczęstunkiem, który został przyrządzony specjalnie dla nich.

Arbiterzy wędkarscy przyznali następujące wyniki: W kategorii junior 1 miejsce zdobył Mikołaj Śmietana z liczbą punktów 4570, 2 miejsce zdobył Bartłomiej Słowik z liczbą punktów 4305, a 3 miejsce zdobył Tomasz Klimek z liczbą punktów 3740. W kategorii senior punkty układały się następująco: 1 miejsce zdobył Krzysztof Drabik z liczbą punktów 12100, 2 miejsce zdobył Krystian Perzga z liczbą punktów 5625, a 3 miejsce zdobył Zdzisław Śmietana z liczbą punktów 5150. Została również przyznana nagroda za największą rybę zawodów, która trafiła do Tobiasza Kachniarza za Jesiotra 6,440kg.

Zarząd Koła PZW 33 Stary Sącz podziękował wszystkim przybyłym gościom i wspólnie wraz z rodzinami świętowali rozpoczęcie sezonu. Następne zawody niebawem, więc do zobaczenia nad wodą!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.