Różowa kula porwała publiczność w Krynicy-Zdroju. Bajm niezmiennie zachwycający!

Różowa kula porwała publiczność w Krynicy-Zdroju. Bajm niezmiennie zachwycający!

Rozśpiewane tłumy ludzi, energia na scenie i Gwiazda, którą kochają tłumy – w miniony weekend wraz z nieśmiertelną grupą Bajm na scenie Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju wystąpiła Beata Kozidrak.

Beata Kozidrak  już od 40 lat zachwyca swoim głosem i wciąż tryska energią, którą zaraża publiczność.  Jest wulkanem energii z potężną czterooktawową skalą głosu. W ramach cyklu Krynica Źródłem Kultury wystąpiła w uzdrowisku pod Jaworzyną.

Na scenie poza samą front women zagrało pięciu muzyków, a wokalistce towarzyszyły trzy chórzystki, wśród których jest jej córka – Katarzyna Pietras. Wszyscy razem stworzyli widowisko sceniczne, które zachwyciło publiczność reprezentującą kilka pokoleń.

Okazało się, że nawet nowe piosenki jak „Bingo” czy „Upiłam się Tobą” są już doskonale znane i to właśnie one grane były na bis. To dowód na to, że muzyka zespołu Bajm jest poza czasem i potrafi docierać do serc równie głęboko jak kiedyś.

„BE-A-TA!” krzyczała publiczność, gdy artystka próbowała zejść ze sceny. Przeplatające się z sobą taneczne i melancholijne piosenki , żywy kontakt z publicznością i profesjonalizm sprawiły, że po koncercie można było usłyszeć wiele pochlebnych opinii.

„Było cudownie. Nie wiedziałam, że znam tyle piosenek Bajmu! Słucham ich od dzieciństwa przez całe życie i te piosenki przywołują tyle fajnych chwil, że dzisiejszy koncert był dla mnie jak podróż do przeszłości. Z moim mężem poznaliśmy się przy „Myśli i słowa”. To jest nasza piosenka! Na prawdę świetnie się bawiłam”– mówiła zapytana o wrażenia po koncercie uczestniczka.

Zespół Bajm posiada w swoim repertuarze taką ilość znanych utworów, że podczas koncertu od pierwszej do ostatniej piosenki grane były wyłącznie hity. Dzięki temu publiczność bawiła się doskonale i pewnie większość wróciła do domu z chrypką.

A przed nami kolejne koncerty organizowane w ramach cyklu „Krynica Źródłem Kultury” w Krynicy Zdroju. Już w najbliższy weekend koncert Kasi Kowalskiej i Andrzeja Piasecznego. Ze szczegółowym programem zaplanowanych koncertów można zapoznać się tutaj: http://krynicazrodlemkultury.pl/kalendarz-wydarzen/

Zapraszamy!

 

u

Share on twitter
Share on facebook