Rozmowy w Studio DTS. Czy na blogu o sztuce da się zarobić?

Justyna Stasiek Harabin Katarzyna Gajdosz Krzak

Jej blog LaMinerva w 2020 r. zyskał zasięgi, o których inni blogerzy z jej „branży” mogą pomarzyć. Gościem programu GLG Studia DTS jest Justyna Stasiek-Harabin, laureatka I miejsca III Rankingu Genialni Lokalni Globalni im. Danuty Szaflarskiej.

Od sześciu lat prowadzi bloga o sztuce Minerva, którego miesięcznie czyta ok. 30-40 tysięcy unikalnych użytkowników. Jest to jeden z najpopularniejszych blogów o takiej tematyce w Polsce, na którym Justyna Stasiek-Harabin edukuje i opowiada o emocjach związanych z przeżywaniem sztuki. Wokół bloga stworzyła się wyjątkowo wartościowa społeczność, zrzeszająca artystów oraz miłośników sztuki. Ubiegły rok przyniósł Justynie Stasiek-Harabin rekordową popularność, na którą złożyła się pandemia oraz potrzeba obcowania ze sztuką w sieci. Miesięcznie jej bloga odwiedzało nawet 100 tys. użytkowników.

Jej działania za 2020 r. dostrzegła kapituła Rankingu Genialni Lokalni Globalni im. Danuty Szaflarskiej, przyznając jej pierwsze miejsce III edycji GLG.

Kim jest Minerva? Na swoim blogu zdradza kilka „nudnych” faktów o sobie. W programie Genialni Lokalni Globalni zdradza natomiast, co zrobić, by odnieś blogowy sukces i zarabiać na swojej pasji.

***

Chcesz poznać więcej ciekawych Sądeczan, działających na polu kultury w kraju i na świecie, zasubskrybuj nasz kanał Studio DTS na YT.

Fot. Dominik Tymczyszyn

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.