ROZDAJEMY BILETY! Zapraszamy na "GRINCH"do kina SOKÓŁ!

Grinch mieszka w samotności, za jedynego kompana mając psa – Maxa. Opuszcza swą jaskinię, udając się do Ktosiowa, tylko w poszukiwaniu pożywienia.

WSB2020

Każdego roku spokój Ktosiowa zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia. Kiedy mieszkańcy Ktosiowa decydują, że tegoroczne święta będą obchodzone jeszcze bardziej hucznie, Grinch rozumie, że jedynym sposobem na zachowanie jego wymarzonego spokoju jest… kradzież świąt. Planuje nawet uprowadzenie św. Mikołaja.

Tymczasem gdzieś w Ktosiowie Cindy-Lou, wraz z gangiem swych przyjaciół, planuje schwytać św. Mikołaja, by podziękować mu za pomoc jej zapracowanej samotnej matce. I tak niecny plan Grincha oraz dziękczynne zamiary Cindy-Lou kolidują ze sobą. Czy Cindy-Lou uda się spotkać św. Mikołaja? Czy Grinchowi uda się uciszyć gwarne świąteczne Ktosiowo?

Dla naszych Czytelników mamy  w upominku trzy zaproszenia na film GRINCH 

Co zrobić aby zdobyć jedno z nich?

Znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na Facebooku i w komentarzu pod nim napisz odpowiedź na pytanie: dlaczego lubisz święta?

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie 🙂

Zgłoszenia przyjmujemy do dziś (poniedziałek, 17 XII) do godz 16.00

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

zaproszenie można zrealizować w terminach:

18 WTOREK 14:30
18 WTOREK 16:15
19 ŚRODA 14:30
19 ŚRODA 16:15
20 CZWARTEK 14:30
20 CZWARTEK 16:15

Zapraszamy do zabawy !

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.