ROZDAJEMY BILETY! "BEREK" w KINIE SOKÓŁ

 

Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w berka, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bawią się w ten sposób od pierwszej klasy. Teraz ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyeliminować pozostałych uczestników z gry, wykrzykując „berek!”. W tym roku gra zbiega się w czasie z weselem jedynego niepokonanego gracza, co wreszcie powinno uczynić go łatwym celem. Jednak on wie, na co się zanosi... i jest przygotowany.
Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film:

BEREK

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i wykonaj następujące zadanie:

wsb3

W najnowszym wydaniu "Dobrego Tygodnika Sądeckiego" pewna aktorka z Sądecczyzny skleśliła własnoręcznie podrowienia dla naszych Czytelników. Karteczka z pozdrowieniami jest ilustracją do tekstu. Wybierz jedno zdanie z tego wywiadu, które Cię inspiruje i wpisz je w komentarzu pod postem.

Tekst wywiadu znajdziesz w e-wydaniu, które pobierzesz za darmo korzystając z linka: https://www.dts24.pl/download/79116/

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie 😉

Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli (15 lipca) do godz 20.00 

Później wybierzemy trzech zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Film wyświetlany jest w Sokole do najbliższego czwartku

zaproszenie można zrealizować w następujących terminach:

16 PONIEDZIAŁEK 19:00
17 WTOREK 19:00
18 ŚRODA 19:05
19 CZWARTEK 17:10

Zapraszamy do zabawy !

NATURHOUSE

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.