ROZDAJEMY BILETY! Sharon Stone w filmie “Czego życzy sobie kobieta” w KINIE SOKÓŁ

Senna Burge jest projektantką mody, ale jej życie dalekie jest od wymarzonego ideału. Mimo, że umawia się z młodszymi mężczyznami – nie może znaleźć właściwego partnera, z którym chciałaby spędzić resztę życia. Nawet pomoc w poznawaniu nowych kandydatów, którą zajmuje się jej najlepsza przyjaciółka nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Wszystko się zmienia, gdy w dniu swoich urodzin poznaje przystojnego Adama (Tony Goldwyn). Co prawda nie jest wymarzonym przez bohaterkę sławnym aktorem, ani gwiazdą rocka, ale Senna znajduje w nim coś fascynującego. Kiedy spotkanie dobiega końca, oboje myślą, że już nigdy się nie zobaczą. Nic bardziej mylnego – dokładnie rok później, w dniu kolejnych urodzin Senny – ona i Adam wpadają na siebie ponownie. Czy tym razem im się uda? Życie, podobnie jak urodzinowe prezenty – pełne jest niespodzianek!
Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na świetny film z Sharon Stone :

CZEGO ŻYCZY SOBIE KOBIETA

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i wykonaj następujące zadanie:

W najnowszym wydaniu “Dobrego Tygodnika Sądeckiego” znajdziesz kilka stron specjalnego dodatku “26 Święto Dzieci Gór”. Wybierz jedno zdanie z dowolnego tekstu dodatku, które Cię zainspirowało, zadziwiło, zachwyciło…. I wpisz je w komentarzu pod postem.

Najnowsze e-wydanie z dodatkiem “26 Święto Dzieci Gór”, pobierzesz za darmo korzystając z linka: https://www.dts24.pl/download/79116/

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie 😉

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku (16 lipca) do godz 09.00 

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Film wyświetlany jest w Sokole do najbliższego czwartku

zaproszenie można zrealizować w następujących terminach:

16 PONIEDZIAŁEK 17:10
17 WTOREK 17:10
19 CZWARTEK 20:10

Zapraszamy do zabawy !

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.