ROZDAJEMY BILETY! POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ W KINIE SOKÓŁ!

Zagubiony w świecie nowych technologii, wzdychający do telefonów stacjonarnych, papierowych książek i wąsów rysownik komiksów Victor, nieoczekiwanie dostaje propozycję nietypowej podróży w czasie. Mężczyzna przyjmuje ją tym chętniej, że jego małżeństwo się sypie, a żona Marianne w niczym nie przypomina cudownej dziewczyny, w której kiedyś się zadurzył. Wybiera więc lata 70., by znów móc wejść do baru "Belle Epoque", bezkarnie zapalić papierosa przy stoliku i z drżącym (po raz pierwszy od tak dawna!) sercem czekać, aż w drzwiach pojawi się rudowłosa, seksowna, niezależna Marianne. Odtworzona na jego życzenie epoka wydaje się Victorowi o wiele prawdziwsza niż współczesność, w której wszystko - od międzyludzkich relacji przez pracę, po sztukę - staje się wirtualne.

wsb3

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film

POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ

 

 

 

 

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i w komentarzu pod nim odpowiedz na pytanie: Gdybyś mógł/mogła cofnąć się w czasie, który moment swojego życia chciałbyś/chciałabyś przeżyć jeszcze raz?

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku (3 lutego) do godz 10.00.

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Zaproszenie można zrealizować w terminach:

  • 3 PONIEDZIAŁEK 19:20
  • 4 WTOREK 19:20
  • 5 ŚRODA 19:20
  • 6 CZWARTEK 19:20

Zapraszamy do zabawy!

 

NATURHOUSE

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.