ROZDAJEMY BILETY! NOCNY MARATON W KINIE HELIOS!

ROZDAJEMY BILETY! NOCNY MARATON W KINIE HELIOS!

Już 24 lutego Nocne Maratony Filmowe zapraszają w kolejną podróż do świata Anime. Tym razem pokazane zostaną dwie części serii „SWORD ART ONLINE – PROGRESSIVE”!

Na przybyłych czekają niezwykłe animacje opisujące mroczny świat gry online, która okazuje się niebezpieczną pułapką. Cześć pierwsza, „Aria of a Starless Night” to opowieść z czasów gdy Asuna była jeszcze uczennicą trzeciej klasy szkoły średniej, a „Błyskawica” oraz „Czarny Szermierz” nie byli znani pod swoimi pseudonimami. Po krótkiej przerwie pokazany zostanie premierowy „SWORD ART ONLINE – Progressive – Scherzo of Deep Night”. Film przedstawia kontynuację przygód Asuny w wirtualnej rzeczywistości, gdzie „Game Over” oznacza śmierć również w prawdziwym życiu…

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na:

https://www.helios.pl/39,Nowy-Sacz/BazaFilmow/Szczegoly/film/27221/MINI-MARATON-ANIME!

 

Oto szansa dla CIEBIE na wejściówkę do Kina Helios na

MINI MARATON ANIME

START: 24.02.2023, godz. 21.30

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim odpowiedz na pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona postać Anime i dlaczego akurat ta?

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (tj. 24 lutego) do godz. 12.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie.

Zapraszamy do zabawy!

Przeczytaj również:   Rekrutacja na WSB-NLU Rekrutacja na WSB-NLU zbliża się ku końcowi. Zainteresowanie jest ogromne

Share on twitter
Share on facebook