RTCK zaprasza na spotkanie z ludźmi, którzy robią to, co kochają

Już od dziewięciu lat podążają drogą „robienia tego, co się kocha”. W sobotę w Wyższej Szkole Biznesu – NLU w Nowym Sączu podzielą się swoim doświadczeniem. – Opowiemy o tym, co wydaje nam się najważniejsze w rozwoju swojego powołania – zaprasza Kamil Zbozień, właściciel RTCK.

To będzie pierwsze spotkanie społeczności RTCK, czyli osób które robią to, co kochają, lub do tego dążą. Nie mamy wątpliwości, że wśród nich są również Czytelnicy „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” i dts24.pl, dlatego mamy dla Was  zaproszenie do rozdania na to wydarzenie. Aby je zdobyć, wystarczy pod postem na Facebooku napisać, co kochasz robić w życiu bądź co chciałbyś robić. Zaproszenie trafi do wybranego  autora komentarza. Na Wasze wpisy czekamy do piątku (27 lipca) do godziny 12. 

Podczas zaplanowanego na cały dzień spotkania w WSB-NLU swoje historie opowiedzą osoby, które wyrosły wewnątrz RTCK:

Marcin Freisler – DJ i mówca w Agencji RTCK – od niego zaczęła się cała historia RTCK. Zadał legendarne pytanie: “co by się musiało wydarzyć, abyś wstając rano wiedział, że naprawdę żyjesz”, po którym padła decyzja o założeniu działalności. Marcin ma swój autorski program “Nigdy nie jest za późno”, abyś zaczął robić to, co

kochasz, którym podzieli się podczas spotkania społeczności.

 

Andrzej Tokarz – mówca w Agencji RTCK – laureat dwóch edycji najtrudniejszej gry terenowej „Selekcja”, wzorowanej na rekrutacji do jednostek specjalnych. Wielokrotny uczestnik i zwycięzca biegów z przeszkodami serii „Runmageddon” oraz „Spartan Race”. Andrzej to mistrz WYTRWAŁOŚCI, który w jednym z najtrudniejszych momentów dla RTCK, realnie pomógł WYTRWAĆ. W swojej części konferencji powie o tym, jak w praktyczny sposób zbudować w sobie nawyk wytrwałości, oraz jakie zagrożenia i pułapki czekają nas na drodze do bycia konsekwentnym.

Arkadiusz “Arkadio” Zbozień – raper, freestylowiec, mówca- autor siedmiu płyt, dwóch audiobooków i dwóch książek. Największy PROTAGONISTA w RTCK. Jego autorski program “rób to co kochasz”, w ciągu ostatnich 6 lat został przeprowadzony w ponad 600 miejscach w Polsce i na świecie. Czas, aby podzielił się nim również ze

społecznością RTCK!

 

Kamil “Setnik” Zbozień – założyciel RTCK, który najchętniej mówi o sobie, że jest nikim, bo wszystko co udało mu się w życiu osiągnąć zawdzięcza Stwórcy. Podzieli się z nami wskazówkami: jak odkryć swój potencjał i jak podejmować najlepsze decyzje na drodze RTCK. 

Wartościowe treści dotyczące podążania drogą „robienia tego, co się kocha” wypełni także czas przeznaczony na rozmowy i poznanie się społeczności.

Gdy w jednym miejscu spotka się grupa ludzi, którzy mają podobne pragnienia, to powstaje przestrzeń na coś NOWEGO! Na inspirację zarówno dla Was jak i dla nas! Tego od tego spotkania oczekujemy najbardziej! – dodaje Kamil Zbozień.

Szczegóły spotkania oraz bilety: https://www.rtck.pl/sklep/konferencje/i-spotkanie-spolecznosci-rtck/ 

Źródło: Renata Tokarz, PR RTCK 

Fot. Arch. RTCK

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.