Rozdajemy bilety na MARATON GODZILLA/KONG! Chętni?

Rozdajemy bilety na MARATON GODZILLA/KONG! Chętni?

NOCNE MARATONY FILMOWE HELIOS zapraszają na mini maraton z premierowym pokazem filmu GODZILLA I KONG: NOWE IMPERIUM!

Wyjątkowo w środę, przy okazji światowej premiery nowego filmu serii, NOCNE MARATONY FILMOWE HELIOS zapraszają na wieczór z GODZILLĄ I KONGIEM. 27 marca o godzinie 21.30 wszystko zacznie się filmem GODZILLA vs. KONG, gdzie będziemy świadkami pojedynku dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Po krótkiej przerwie, premierowy pokaz GODZILLA I KONG: NOWE IMPERIUM, walka gigantów trwa! Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie…

Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji i imponujących efektów specjalnych jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Helios na

GODZILLA/KONG MINI MARATON

START: 27.03.2024, godz. 21.30

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim odpowiedz na pytanie: Godzilla czy Kong?

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli (tj. 24 marca) do godz. 20.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

Zapraszamy do zabawy!

Reklama