ROZDAJEMY BILETY! "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" w KINIE SOKÓŁ

Wyróżniony 6 nominacjami do Złotych Globów i nagrodą za scenariusz na festiwalu filmowym w Wenecji 2017 mroczny komediodramat w reżyserii nagrodzonego Oscarem Martina McDonagha („Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj”).

Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes (nagrodzona Oscarem Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i umieszcza na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego (nominowany do Oscara Woody Harrelson). Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon (Sam Rockwell) – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę. W pozostałych rolach: Abbie Cornish, Peter Dinklage, John Hawkes i Lucas Hedges.

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film:

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie w grupie Czytelników DTS "Wiadomości z Beskidu" i w komentarzu pod nim napisz dlaczego lubisz kryminały.

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie 😉

Zgłoszenia przyjmujemy dzisiaj (09 lipca) do godz 11.oo 

Później wybierzemy trzech zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Film wyświetlany jest w Sokole do najbliższego czwartku

zaproszenie można zrealizować w następujących terminach:

09 PONIEDZIAŁEK 19:10
10 WTOREK 19:10
11 ŚRODA 19:10
12 CZWARTEK 19:10

Zapraszamy do zabawy !

Car_special_tekst

Wypowiedz się w tej sprawie